Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

acaba hamile olabilirmiyim yardım edermisiniz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

eşimle adetimin 7.günü ilişkiye girdik şu an 1 hafta geçti ve kasıklarımda ağrı ve akıntı war bir de sabah uyandığımda aşırı bel ağrısı oluyor.acaba hamile olabilirmiyim ya da ne zaman test yapmam gerekir ne zaman belli olur:???

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

acaba hamile olabilirmiyim yardım edermisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamile olabilirmiyim?

acaba hamile olabilirmiyim?

Kızlar ben en son geçen ay adet oldum ve adetimin üzerinden 3 gün geçti test yaptırdım ama hamile değilsin dedi test bana şu eczanelerden alınan gebelik testinden yaptırdım. Ama adetim geçti acaba stres mi yaptım ki hamile olabilir miyim kızlar lütfen yardım edin bana ya çok istiyorum hamile kalmayı çoooook :S
  2. yardımcı olabilirmisiniz acaba !!!!

yardımcı olabilirmisiniz acaba !!!!

ev telefonum superonlıne cep tlf yonlendırme yaptım ama iptal edemıyorum superonlıne bu servısı desteklemedıgını soyleyıp yardımcı olmuyo sızın bı onerınız varmı acaba tesekkurler
  3. Melekler yardım edermisiniz..

Melekler yardım edermisiniz..

Az önce tahlil sonuçlarımda nucleus boyanması görülmüştür diye yazıyordu.Bunun ne deemek olduğunu bilen varmı.??
  4. Hamile olabilirmiyim acaba

Hamile olabilirmiyim acaba

Merhaba, genelde hep 31 ile 32 günleri arası adet oluyorum. Bu ayın 3 ünde adet olmam gerekiyordu ama hala olmadim. Normalde kasik ağrısından sonra adet olurdum ama suan hiç öyle bir belirtim yok sadece belim agriyor ve akintim var. 1 senelik evliyim anne olmayı çok istiyorum inşallah bu sefer bebeğim benimledir. Test yapmayada korkuyorum açıkçası şimdi yapsam cikarmı sizce
  5. Hamile olabilirmiyim Acaba ???

Hamile olabilirmiyim Acaba ???

kızlar merhaba :)) bende aşırı yorgunluk keyıfsızlık bitkinlik var. Bunun yanında aşırı bel ağrısı oldu. Kendımı çok şiş hissediyorum . Acaba gebelik belirtisi mi ?

Sayfayı Paylaş