1. sansiz

sansiz Forum Okuru

acaba hamilemiyim birisi cevaplandırsın kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında sansiz tarafından paylaşıldı.

acaba hamilemiyim slm benim size sorum acaba hamilemiyim
    en son adet günüm 9 agustos 2011 4 gün sürdü ben 31 agustos gecesi korumasiz iliskiye girdim hamile olabilirmiyim acaba

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    Size en iyi cevabı regl tarihinizin geçmesinin ardından yaptıracağınız kan testi verecektir.Ayrıca forumumuza BURADAN ÜYE OLUP Gebelik Bölümünde daha ayrıntılı paylaşımlarda bulunabilir,diğer üyelerle fikir alışverişi yapabilirsiniz.. :)

acaba hamilemiyim birisi cevaplandırsın kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyimmm birisi ilgilenebilir mi benimle

acaba hamilemiyimmm birisi ilgilenebilir mi benimle

acaba hamilemiyimmm merhaba arkadaşlar bişe öğrenmek istiyorumm acaba 10 günlükken eczaneden test alıp yapsam hamileysem çıkarmı acaba çok merak ediyorumda daha adet günüme var bide 10 günlükken belirtiler olurmu acaba yardımcı olursanız sevinirimm :shootout:
  2. Acaba hamilemiyim kızlar

Acaba hamilemiyim kızlar

adetime 7 gün var hamilemiyim midem kazınıyor hamilemiyim adetime 8 gün var 9 12 Slm ben yeni uyeyim adetime daha 9 gun var 4-5 gun once yumurtlama gunumdu 3 gundur sol yumurtaligimda agri gibi bisey var ozellikle yururken oluyor belimde agriyor bu kadar erken hamilelik belirtisi olurmu? Tesekkur Kaynak olan bu siteye teşekkür ediyorum.
  3. hamilemiyim acaba kızlar

hamilemiyim acaba kızlar

hamilemiyim en hastalığım bittikten sonra erkek arkdaşımla bişeyler denemeye kalktk. Fakat içeri girme veya boşalma falan olmadı. bende zevk suyu vardı ama o ondan olmadıgını kesin diyor. onun penisi vajinama degdi hemen geri çekti. hastalıgım 1 hafta gecikti evde test yaptım negatif çıktı. arada midemde bulanıyor. sizce hamile kalmış olabilir miyim?
  4. Kızlar acaba ben hamilemiyim yardım

Kızlar acaba ben hamilemiyim yardım

ben bi hafta önce test yaptm ve testte 2. çizgi silik çıktı ve pazrtesi gün doktora gttim ve kan testinde 32,93 çıktı ama açık renkte kan geliyo bu ne demek sizce hamile değilimdir diye çok korkuyorum 5 ay öncede kürtaj olmuştum
  5. akıntım var kızlar benim hamilemiyim acaba

akıntım var kızlar benim hamilemiyim acaba

Mrb.. Size bi sorum olacak arkadaşlar adetime az bi süre kaldi ve biz 4aydir korunmuyoruz çok sulu akintim var kokusuz normalde kati oluyordu ve bu ay ilaç kullandim acaba ilaç icinmi öyle yoksa hamilelikmidir arkadaşlar..

Sayfayı Paylaş