acaba hamilemiyim...... idrar testi negatif diyor

arkadaşlar benim adet tarihlerim10 mayıs 12 haziran 8 temmuz..nette yaptığım ovulasyona göre ayın 6 sında adet olmam gerekiyor ama hala olmadım..sizce hamile olabilirmiyim..

Mrb kizlar ben hamile kalamiyorum yumurtlama hormonum uuksekmis ilac kullanmam gerekiyormus ama maddi konular yuzunden hidemedim simdi ise idrar yaptiktan sonra kanamam oluyo bu normallmI neden olur sizce bana yardin edin kizlar

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende... bende hamile kalmak için uğraşıyorum adetimede daha 4 gün var ama 10 gündür kasıklarım ve belim belli aralıklarla ağırıyor. midem sabahları değil ama ilerleyen saatlerde bulanıyor ve acayip iştahım açıldı. 2 gündürde kasık çevremde kelebekler uçuşuyor sanki :)) sizce idrar testi yapsam çıkarmı

arkadaşlar acil yardım ltf..sat 26 ağustos 25-26 günde bi adet oluyorum.karında hafif adet sancısı gibi ara ara geliyor.gögüs uçları hassas vede uyukluyorum hep yatmak istiyorum bugn sabahtan beri.hamile olabilirmiyim.ve nezaman belli olur.kanda çıkarmı?kan tahlili vereyimmi yoksa nekadar beklemeliyim

Adet daha geçmedi sanirim adet günü bekle günün geçtikten sonra testini yapabilirsin. Hem daha iyi sonuç alirsinn.erken yapilan testler yaniltabiliyor.. Kanda 3-4 gün kalada cikabiliyoe diye biliyorum ama bence benim fikrim ikisi içinde adeti bekle geçsin yap rahat et..

Bu arada o dediğin kasiktaki karindaki gidip gelen agrilar bendede var benimde yarin adet günüm en son olabilecegim günüm çok gecikmezse 32.nci gunumm hayirlisi olsun hepimizin hakkinda

arkadaşlar benimde adetim gecikti aranıza yeni katıldım en son 20 nisan 2015 adet tarihim ama test negatif 13 gün gecikmeden sonra idrar testinde yanılma olabilirmi yardımcı olun lütfen

arkadaşlar benimde adetim gecikti aranıza yeni katıldım en son 20 nisan 2015 adet tarihim ama test negatif 13 gün gecikmeden sonra idrar testinde yanılma olabilirmi yardımcı olun lütfen[/QUO
Kimi gebelerde idrar testi çıkmaya biliyor. Bence en garantilisi kanda bastırmak.. Hem için rahatlar kafan karışmaz hamilemiyim degilmiyim diye...

Geri