acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

acabaaa

bir aylık evliyim 10 gün önce midem bulandı başım döndü adetime var diye test yapmadım şimdi adetim 2 gün gecikdi test yaptım negatif çıkdı hamilemiyim acaba çok istiyorum bebişim olsunn lütvennn cvp verinnnnnn merakdan çatlıycamm,

benimde hamilelere bir sorum olcak benim göğüslerim her ay adetme bir kaç gün kala ağrımaya başlardı bu ay 15 gün önceden başladı bu bir belirti olabilirmi nolur umutlanmaya çok ihtiyacım var, 5 yılda 3 düşük yaptım ANNE olmak istiyorum artık:(((

kızlar lütfen bu yazdıklarımı DİKKATE ALIN!!!!! belirtilere takılmayın o belirtimi bu belirtimi demeyin ben bu ay aldım boyumun ölçüsünü, deli gibi nette saatlerimi harcadım belirti araştırdım belirtilere göre kesin hamileydim, adetime 10 15 gün kala göğüslerim hassaslaştı, etrafındaki bezeler kabardı ucu hafif karardı, sol kasığımda nefesimi kesen batmalar oldu,uyku hali yorgunluk vardı, dün o sıcakta oruç halimle eşimide alıp hastaneye gittim 2 saat sonuç bekledim 30 tl ücret ödedim sonuç ne kocamaaaan bir negatif.. ağlaya ağlaya geri geldim, işin en kötüsüda bugün adet oldum üstelik daha adet günüme bir hafta var gülermisin ağlarmısın.. yani dicem hiç kendinizi boşa yıpratmayın benim gibi akışına bırakın bundan sonra tövbeliyim günüm 15 gün geçene kadar asla ve asla umuda kapılmicam!!!

Moderatör tarafında düzenlendi:
yumurtlaman bagli kac günde bi adet oluyosun 28 günde yse 14 de yadabir iki gün ya ilerde yada erken ve erkegin spermide yani er saglikli spermden ahsediyom 1 hafta yasarmis kadinin rahminde 1 yüzden ben ce yüzde 1 .

hamilemiyim

benimde adetim 5 gün geçikti kasıklarımda adet olduğum zamanlardakine benzer ağrılar var.akşamları ayaklarım çok üşüyor..öyle mide bulantısı falan yok..heran hasta olucak gibiyim ama bişey yok bide karnım kazınıyor çok acıkıyor ve çok yiyorum.iştahım açıldı..sizce hamilemiyim acaba 2 gün önce idrar testi yaptım negatif çıktı.moralim bozulduğundan kan testi için biraz daha beklemek istiyorum...gebelik yaşayan veya bilgisi olan bayanlar yorumlarsa sevinirim..teşekürler :)

merhaba arkadaşlar :) bende yeni üyeyim aranızda banada yer yer vardır umarım dertlerimiz aynı olunca hemen üye oldum.
benimde adetim 5 gün geçikti kasıklarımda adet olduğum zamanlardakine benzer ağrılar var.akşamları ayaklarım çok üşüyor. öyle mide bulantısı falan yok.heran hasta olucak gibiyim ama bişey de yok ayrıca arada bir baş ağrılarım oluyordu şimdi o da yok.bide karnım kazınıyor çok acıkıyor ve çok yiyorum.iştahım açıldı.idrara sıklıkla çıkıyorum kasıklarımda azcık ağrılar oluyor günde 3 -5 kere fazla değil . 2 gün önce idrar testi yaptım negatif çıktı.moralim bozulduğundan dir daha denemedim.ayrıca kan testi için biraz daha beklemek istiyorum.moralim tekrar bozulmasın diye..gebelik yaşayan veya bilgisi olan bayanlar yorumlarsa sevinirim..şimdiden yorumlarınız için teşekürederim :)

Geri