acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

2 martta adet olman gerekiyosa 8 gun olmus gecikeli bence bi cubuk test daha yap egerki çizgi belirginlesmişse doktora git çizgi cıkmasada git kan testi yaptır

arkadaşlar ben 3 buçuk aylık evliyim en büyük hayalim anne olmak tabi herkes gibi ilk iki ay nasip olmadı bu ay biraz ümitliyim ama yine de çok hazırlamıyorum öncede 14 şubat ta pembe lekenmem oldu 2 3 damla ondan 2 gün öncede kahverengi akıntı yaşadım ogün bugün bişey yok öncede dün adet olmam lazımdı hala bişeey yok 3 gündür felaket derecede gaz sancıım var kasıklarımda kıyametler kopuyo sanki test yapmayada korkuyorum bu şikayetleri yaşayan hamile arkadaş varmı aranızda lütfen cevap verin

adetin geçtiyse test yap..kesin sonuç istiyorsan kan testi yaptır...

En kesin sonuc kan.tahlili hemende.cikio ben 24 yasindayim daha once kurtaj olmak zorunda kaldim ilac kullandigim icin simdi bi bebisimiz olsun istioruz 2.5 senelik evliyim 3 aydr korunmuoruz ama tik yok bu ay yumurtlama gununde birlikte olduk bugun regl gunum bu saate kadar olmadim daha erken belki ama evde idrar testi yapsaammi?

Lütfen yardim edin ben gecen ay düşük yasadim simdi adetin 3 gün gecikti hic gecikmezdi kasiklarima sanci atiyor basil donuyor hep uyuyorum halsizim hamilemiyim acba

Canım düşük yaptığın için adetin gecikmiş olabilir çünkü bi dusukden sonra an az altı ay sonra hamile kalınır psikolojik seninkisi

Lütfen yardim edin ben gecen ay düşük yasadim simdi adetin 3 gün gecikti hic gecikmezdi kasiklarima sanci atiyor basil donuyor hep uyuyorum halsizim hamilemiyim acba

kürtaj olmadıysan hemen de kalabilirsin..kürtajdan sonra rahmin toparlanması gerekir...yine de tabiki Rabbim vereceği zamanı bilir...başka bişeylerle meşgul ol..takıntı haline getirmemeye çalış...kafan rahat olursa hamile kalman kolaylaşır..yine de doktoruna bir danışmalısın..

Benim adet olmama iki hafta var.ama iki gundur karnim agriyor.sanki kaslarim agrir gibi bir duygu?ve her ayda migde bulantisi ve bas donmesi oluyor.bu oldugu icin butun umutlarimi kesiyorum.Acaba simdi hamile olabilirmiyim?

Kızlar bugün adet günüm ve bebek istiyoruz 9 gün sonra eşime evlilik yıl dönümü hediyesi olarak bu mutluluğu müjdelemek istiyorum eşim askerde malesef :-( adet düzenim gayet yerinde eşim yumurtlama dönemimde izine geldi bittiğindede gitti idrarımda yanma vardı geçti ve sık tuvalete gidiyorum adet ağrım pek o kadar yok ara ara var böyle ama sürekli uyusam dursam çok halsizim mide bulantım var ama reflüm olduğu için ona bişey demiyorum bir buçuk ay önce kansızlığım vardı aşırı derece ama düzelmiş hâla devam ediyo dedi doktor kansızlık için demir ve folik asit kullandım ve devam ediyorum sizce hamile miyim dua edin lütfen :)

Geri