acaba hamilemiyim ?

budesemir

Yeni Üye
Üye
acaba hamilemiyim ?
merhaba ben yaklaşık 5 ay önce sezaryanlı doğum yaptım adetim duzenliydi ama bu ay içinde kan eksikliğinden dolayı kan ilacı kullandım ve adetim 15 kadar gecikti adet agrilarim var adet olacakmış gibi hissediyorum ama olmuyorum sadece dün akintimla beraber bir damla kadar kan geldi
ama hala adet olmadim hamile olabilirmiyim test yapmaya korkuyorum

Adet olamama belirtileri ilk akla gelen cevabı yani hamileliği getirse de akla, burada bizim bu şekil de net bir cevap vermemiz olanaksız diyebilirim. Kan testi yaptırarak kesin sonucu öğrenebilirsiniz.

Her ay aynı soru acaba hamilemiyim ama sonra sonuç hüsran.. :( gecen ay 32 gün olmadim belkide hamilemiyim dedim sonra 32.günün sonunda yanıldım. Bu ayda henuz 22 . Günüm de regl oldum . 10 yada 15 gün fark oluyo cogu zaman buna düzensiz adet deniliyo degilmi arkadaslar acaba aylardır bu nedenlemi olmuyo cocuğum.bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ediyorum benim gibi düzensiz olan varmı mesela . Yada bunun icin ilac tedavisi falan göre yada görmüs olan varmı .?

Henuz 10 aylık evliyim 8 aydır bebek istiyorum olmuyo. Ilk iki ay düzenliydi sonra duzensizleşti yine . Önceki ay 32 gün olmadim olduktan sonra da 3 sonrasinda kesildi :( simdi yine adetlyim yine yogun degil. Yedigim bisey mo kesiyo sorun ne anlamadim . Doktara gittim dedi bi sknti yok hormonlar falan gayet iyi dedi dedim neden duzensiz . Net bir cevap vermedi normal karşiladi. Ama ben araştirdim cocuģu olanlarin cogi düzenli adet goruyo .simdi başka bir doktora gitmeyi düsünyorum . Eşim de muayene olur hem. Hayırlısı olur inşaallah

Henuz 10 aylık evliyim 8 aydır bebek istiyorum olmuyo. Ilk iki ay düzenliydi sonra duzensizleşti yine . Önceki ay 32 gün olmadim olduktan sonra da 3 sonrasinda kesildi :( simdi yine adetlyim yine yogun degil. Yedigim bisey mo kesiyo sorun ne anlamadim . Doktara gittim dedi bi sknti yok hormonlar falan gayet iyi dedi dedim neden duzensiz . Net bir cevap vermedi normal karşiladi. Ama ben araştirdim cocuģu olanlarin cogi düzenli adet goruyo .simdi başka bir doktora gitmeyi düsünyorum . Eşim de muayene olur hem. Hayırlısı olur inşaallah

Merhaba ,
Adet düzensizliğinin nedeni çok.Hormonal sorunlar, kistler, miyomlar,stres,kullanılan bazı ilaçlar vs..Sizde ciddi bir sorun saptanmamış.Eşinizin de muayene olması isabet olur. Adeti düzenli olan byanlar da maalesef çocuk sahibi olamıyor.Bu yüzden çocuk sahibi olamayışınızın sebebini düzensizliğe bağlamayın. Çift olarak değerlendirildikten sonra problem anlaşılır.Ona göre bir tedavi programı uygulanır. En kısa sürede anne olmanız dileği ile , sağlıklı günler diliyorum..

Geri