gebe
 1. mislinay

  mislinay Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Kasım 2007
  Mesajlar:
  8.130
  Beğenilen Mesajlar:
  39
  Ödül Puanları:
  0

  Acaba iyi bir sevgilimisiniz

  Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

  Siz iyi bir sevgili olduğunuzu iddia etseniz de sevgiliniz sizin o kadar da iyi olduğunuzu düşünmüyor olabilir. Peki ama neden? İşte size aşkta iyi ya da kötü olduğunuzu gösterecek bazı ipuçları:
  1. Sevgilinizin evine doğru yürüyorsunuz. Oraya varmak için iki yol var. Biri kısa yol ama çok kalabalık ve kasvetli. Diğeri uzun, ama yürürken harika manzaralar ve hoş şeyler görebileceğiniz bir yol. Bu iki yoldan hangisini seçeceksiniz?
  Cevap: Burada yol sizin aşk hakkındaki tutumunuzu gösteriyor. Kısa yolu seçtiyseniz çabuk ve kolay aşık oluyorsunuz. Uzun yolu seçtiyseniz aşkı ağırdan alıyor ve kendinizi kolay kaptırmıyorsunuz.
  2. Yol üzerinde iki gül ağacı görüyorsunuz. Birinde kırmızı güller, birinde beyaz güller var. Sevgilinize iki ağaçtan topladığınız yirmi tane gül götüreceksiniz. Hangi ağaçtan kaçar adet gül toplarsınız? (Yirmi tanesi aynı renk de olabilir, ikisinin karışımı da olabilir. Kaçar tane aldığınızı aklınızda tutun.
  Cevap: Kırmızı güllerin sayısı ilişkinizde ne kadar verici olduğunuzu gösteriyor. Beyaz güllerin sayısı ise ne kadar alıcı olduğunuzu. Mesela 18 kırmızı gül ve iki beyaz gül topladıysanız, siz yüzde 90 vermeye ve karşılığında yüzde 10 almaya razı oluyorsunuz.
  3. Sonunda eve varıyorsunuz. Aileden biri kapıyı açıyor. Sevgilinizi onların seslenip çağırmasını mı beklersiniz, yoksa içeri girip kendiniz mi yanına gidersiniz?
  Cevap: Bu soru ilişkide sorunlara karşı nasıl davrandığınızı gösteriyor. Sevgilinizi aileden birisinin çağırmasını istediyseniz, siz sorunların üzerine gitmiyor, onların bir şekilde kendiliğinde çözülmesini bekliyorsunuz. Sevgilinizin yanına kendiniz gittiyseniz, sorunların üzerine gidip çözene kadar mücadele etmeyi seçiyorsunuz.
  4. Sevgilinizin odasına girdiniz. Ama içeride kimse yok. Gülleri bırakacaksınız. Pencere kenarına mı? Yatağın üzerine mi?
  Cevap: Gülleri bıraktığınız yer sevgilinizle ne kadar çok görüşmek istediğinizi gösteriyor. Yatağa bırakılan güller ona doyamadığınızı, pencere kenarına bırakılan güller ise araya mesafe koymaya çalıştığınızı gösterir.
  5. Birlikte güzel bir akşamın ardından gece onların evinde kalacaksınız ve yatma zamanı geldi. İkiniz ayrı odalarda uyumaya gidiyorsunuz. Sabah olunca, ona bakmak için odasına gidiyorsunuz. Peki sizce uyuyor mu? Uyanmış mı?

  Cevap: Onu uykuda mı uyanık mı tahmin ettiğiniz, ona karşı tavrınızı gösteriyor. Sevgilinizi uykuda tahmin ettiyseniz, onu olduğu gibi kabul ediyorsunuz. Uyanmış tahmin ediyorsanız, onun değişmesini istiyorsunuz demektir. 6. Şimdi eve dönme vakti. Geri dönerken, bu sefer kısa ve kasvetli yolu mu seçeceksiniz uzun ve hoş manzaralı yolu mu?
  Cevap: Ve geri dönüşte nasıl bir yol seçtiğiniz, aşkı ne kadar uzun yaşadığınızı gösteriyor. Kısa ve kasvetli yolu seçtiyseniz, aşktan çabuk bıkıyorsunuz. Uzun ve hoş manzaralı yolu seçtiyseniz aşkı doya doya ve uzun süreli yaşıyorsunuz demektir.


   
 2. CaRiZmA

  CaRiZmA Vip Melek Üye

  Kayıt:
  12 Nisan 2008
  Mesajlar:
  6.487
  Beğenilen Mesajlar:
  43
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Stuttgart/SIVAS
  Cevap: Acaba iyi bir sevgilimisiniz

  Uzun yolu seçtiyseniz aşkı ağırdan alıyor ve kendinizi kolay kaptırmıyorsunuz.

  esit oldu 10 byaz 10 kirmizi :D

  Sevgilinizi aileden birisinin çağırmasını istediyseniz, siz sorunların üzerine gitmiyor, onların bir şekilde kendiliğinde çözülmesini bekliyorsunuz

  Yatağa bırakılan güller ona doyamadığınızı :D:D

  Sevgilinizi uykuda tahmin ettiyseniz

  Uzun ve hoş manzaralı yolu seçtiyseniz aşkı doya doya ve uzun süreli yaşıyorsunuz demektir.


  evlenmeden önce iy ibir sevgiliymisim acaba:hmm:
  amaaann evlendik iste :zuha:

  Paylasim icin sagol canim
   
Acaba iyi bir sevgilimisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. SeVGiLi GüNLüK(Günce-i HayaL)

  SeVGiLi GüNLüK(Günce-i HayaL)

  21.12.2009/Pazartesi 2009'un son günlerindeyiz günlük. 2009 ki benim için bi dönemin bitişi diğerinin başlangıcı sayılabilecek bir yıl. Şöyle bi tartsam düşünsem hangisi ağır basar acaba. Acı mı tatlı mı? Biricik aşkımla evlendim dünyanın en mutlu insanı oldum. Hamile kaldım dünyanın en mutlu insanları olduk eşimle... Sonra bebeğim öldü daha 1,5 aylıkken ve benim için hayat sanki bitti....
 2. Acaba Ferhat Göçerin Sevgili Kim biliyor musunuz ?

  Acaba Ferhat Göçerin Sevgili Kim biliyor musunuz ?

  Ferhat göçerin sevgilisinin adı ismi nedir ömür gödük mü arkadaşlarım. Hani Çeşmede bir restoranttan görünmüşler. Bu ömür gedik kim allaşkına ben alacaktım ferhatımı biraz bilgi verin bana ya :D:D
 3. İyi ki doğmadın sevgili bebeğim...

  İyi ki doğmadın sevgili bebeğim...

  iyi ki doğmadın benim sevgili bebeğim,Haberin yokken seni öldürdüm! Farkındaydım dışarısı daha zordu,yaşamak daha acı vericiydi... Ben tüm o acıları,zorlukları,kaybedişleri yaşadım bebeğim.Sen bunları tatma istedim. Ama yine de senden özür dilerim! Sanma ki seni hiç sevmedim ama insanlar seni sevmezse diyeydi tüm kararsızlığım.Engelleri kaldıramazsan altında ezilirsin diye korktum...
 4. Yunanistanın Para Birimi acaba

  Yunanistanın Para Birimi acaba

  Selam millet bir şeyi çok merak ettim acaba Yunanistanın Para Birimi nedir paraları nedir çok merak ettim bilen varsa Yunanistanın Para Birimi yazsın bana

Sayfayı Paylaş