Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Acaba The Sims 3 de çocuk cinsiyeti belirlenebilir mi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar Acaba The Sims 3 de çocuk cinsiyeti belirlenebilir mi ne dersiniz bu konuda bilgi sahibi olan var mı?

Acaba The Sims 3 de çocuk cinsiyeti belirlenebilir mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğin cinsiyeti Selnas Yöntemi ile belirlenebilir

Bebeğin cinsiyeti Selnas Yöntemi ile belirlenebilir

bebek cinsiyeti belirleme yöntemleri cinsiyet belirleme yöntemleri selnas yöntemi hamilelikte cinsiyet selnas Cinsiyet belirleme yöntemi hakkında farklı görüşler olsada hala birçok kişi bunun için doktorlara başvurup bebeğin cinsiyetini belirleme adına bilgiler alıp yöntemlere başvuruyorlar Kimi doktorlar etnik olarak bu görüşe karşı gelsede kimi doktorlarda cinsiyetin belirlenebileceğini...
  2. çocuk cinsiyeti belirlenebilir mi?

çocuk cinsiyeti belirlenebilir mi?

dolunaydan önce olursa erkek ovulasyondan önce kız olma şansı yüksek.... lütfen fikri olan söylesin.
  3. 3 aylık kızımın boynu eğri mi acaba?

3 aylık kızımın boynu eğri mi acaba?

Merhabalar, kizim 3 aylik ve hemen hemen bir aydir kucaktayken kafasi hep ayni tarafa dogru yan duruyor, boynunda bir problem var gibi tedirgin oluyorum, elimle dik tutmasi icin yardimci olmak istedigimde birakmami istiyor ve o sekilde rahat ediyor, kafasi egri duruyor,acaba boynunda bi problemmi var?
  4. bebek cinsiyeti ne acaba

bebek cinsiyeti ne acaba

ben18.02.1986 dogumluyum son adet tarihim 31.01.2013 ve reglingünüm 31 suan 20+6 haftlik hamileyim bebegimin cinsiyetini ögrene bilirmiyim sizden acaba
  5. Çocuk istemiyorum Acaba Hamile miyim?

Çocuk istemiyorum Acaba Hamile miyim?

Günaydın kızlar ben yeni evliyim 1 ay bile olmadı.Ben kesinlikle çocuk istemiyorum eşim de bunu biliyor ilk gece birleşme yaşadık ancak vajinal yoldan tam birleşme olmadı daha sonra benden çamaşır değiştirecek kadar bir kanama geldi ve 2 gün sürdü ben korktum ve evlenmemizden 18 gün falan geçince idrarda gebelik testi yaptım hassas olanlarından tek çizgi çıktı.İçim rahat etmedi bir de bu...

Sayfayı Paylaş