acele yardım

kumsal67

Yeni Üye
Üye
acele yardım
arkadaşlar adet gununden 5 gun sonra kan testı yaptırdım beta hcg 28.803 çıktı 2 gun sonra farklı yerde testı yaptırmak zorunda kaldım ama deger 27.101 gorundu doktor yarın tekrar yapmamız gerektıgını soyledı ama benım umudum tukenıyor farklı laboratuar olsa bıle düşük çıkması normal gelmedı bu konuda bılgısı olan neolur bişiyler yazsın

canım her hastanenin değerleri farklıdır bu sadece gebelik için değil tüm tahliller için geçerlidir sana tavsiyem 3. testini 2. gittiğin hastanede yaptır yani 27.101 çıkanla... yani 2 testide aynı hastanede yaptırki sağlam sonuç alasın umudunu kaybetme Allah büyük inşallah hamilesindir
ve ne tesadüf ki bende aynı durumdayım:)) benimde 6 gün geçti dün test yaptım sonuç negatif nedense dr. gitmek istemiyorum bekliyorum şimdilik Allahtan hayırlısı

canım mesajın için teşekkur ederim zatten tekrar yaptırdım ama malesef bişiy farketmedı değerler düştü ve kanamam başladı biyokımyasal gebelıkmış allahtan hayırlısı klomen tedavisi oluyorum insallah sen hamilesındır geç dollenme olduysa yada benim gibi deger duşukse idrar testınde gorunmuyor hakında hayırlısı olsun

üzüldüm canım yaa :(( inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın :)) yok canım bende hamile değilmişim, 2 gün önce reglim başladı ... hayırlısı olsun ...

Geri