acemiliğin hali işte xd xd xdd

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
acemiliğin hali işte xd xd xdd
orta okulda hiçç olmadıgım kadar tembel ve yaramazdım... bi kız yaramaz olurdu da benim gibisi olmazdı:laugh: neyse bi gün türkçe sınavı vardı bende sınıfın en çalışkanı olan ali ersin tonayın arkasına oturdum kopya cekmek için o kadar heycanlıydım ki ilk kopyamdı buuu.. neyse yazılı saattii geldi hoca sınıfa girdi yazılı kagıtları dagıtıldı ve başladı türkçe sınavımızz... öndeki yazıyor bi heycanla aynısını bende yazıyorum... o yazıyo ben yazıom... sonra zil çaldı sınav bitti ertesi gün türkçe dersinde hoca beni kaldırdı kızım sen kopyamı cektin dedi bnde yok hocam :tik:dedim peki söle bakalım bizim sınıfta iki tane mi ali ersin tonay var dedi bende yook dedim peki neden iki tane ali ersinin sınav kagıdı var diyince anladım ki o heycanla adımı bile öndekinin adını yazmışımm ve bütün ders boyunca çöpün başında bekledim o gün bugündür hiç kopya cekmedim..acemiliğimi fena ödedim:minik:

kopya cekmenin de bazi riskleri vardir hayatta herseyin bir bedeli var hoca anlamasa bile ahirette aciğa cıkardı hiç çekmedim

Benzer Diğer Konularımız !

Geri