1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Acı Hayat Dizi Özetleri

  Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  acı hayat ender kosovalı kavgası acı hayat kosovalı ender kavgası
  2.BÖLÜM ÖZETİ...
  Mehmet , Nermin’i ve patronu Ender’i aynı arabada görünce çılgına döner. Nermin, derdini bir türlü Mehmet’e anlatamaz ve yıkılır. Büyük aşkın üstüne Ender’in gölgesi düşmeye başlar. Ender, başladığı oyunu devam ettirmeye çalışırken hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır ve şok olur. Hasan’ın define sevdası yüzünden başı belaya girer. Mehmet’in, can dostu Hasan’ın intikamını alır. Nermin’le Mehmet arasındaki buzlar erir. Ender, kendini affettirmek için Nermin’e pahalı bir hediye gönderir. Asiye, Mehmet’i zor duruma sokacak bir plan yaparken Belkıs, Ender’i takip ettirmeye başlar. Ender, kendisini sürekli reddeden Nermin’le yüzleşmeye karar verir
   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acı Hayat Dizi Özetleri

  4.BÖLÜM ÖZETİ

  Mehmet, tersanede kendisini sıkıştıran ve ifadeden vazgeçmesini isteyen Murat ve adamlarının üstesinden gelir ama Tekin yüzünden onları elinden kaçırır.
  Ender, ailesinin sert uyarılarına rağmen Nermin'le yakınlaşmanın yollarını arar ve Müge'yi devreye sokarak yeni bir plan hazırlar. Tersanedeki tehlike büyür ve Nermin'e sıçrar. Mehmet canından çok sevdiği Nermin'e dokunulduğu için deliye döner.
   
 3. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acı Hayat Dizi Özetleri

  6.Bölüm Basın Bülteni...

  Nermin, Ender’in yatağında gözlerini açar. İhanetini ve kirlenmişliğini düşünür ve Ender’den kaçarak kendisini eve kapatır. Mehmet ev müjdesini vermek için heyecanla Nermin’e koşar. Ama şok olur... Nermin canına kıymıştır!

  Hastaneye kaldırılan Nermin, ölüm-kalım savaşı verirken Mehmet Nermin’in kendisi yüzünden intihar ettiğini düşünerek vicdan azabı çeker.

  Ender, Sefa ve Belkıs’la; para ve Nermin yüzünden bir kez daha karşı karşıya gelir. Ama Ender, eski Ender değildir artık...

  Mehmet, kendisini öldüresiye döven tekinlerden kurtulmak için savcıyla bir plan hazırlarken, Sefa muhbirleri sayesinde planı bozar.

  Ender, kendisini affettirmek için Nermin’e büyük bir sürpriz hazırlarken, Mehmet Nermin için tuttuğu boş evde Nermin’in ihanet itirafıyla yıkılır.
   
 4. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acı Hayat Dizi Özetleri

  7.Bölüm Özeti...

  Nermin’in ihaneti üzerine Mehmet ortadan kaybolur. Gece boyunca herkes Mehmet’i arar.

  Ender mahalleye gelip Nermin’e; yaşadıklarının tek gecelik bir ilişki olmadığını ve onu almaya geldiğini söyler. Ender ve Nermin mahalleden ayrılırlarken Mehmet’le karşılaşırlar.
  Ender Nermin’i kuaföre götürür ve Nermin için satın aldığı kuaförün anahtarlarını Nermin’e verir.

  Bu arada Mehmet tersanedeki işinden ayrılmaya karar verir. Artık mahallede kalamayacağını düşünerek bir gece gizlice evden ayrılır ve mahalleyi terk eder.

  Bu arada Ender de ailesini arayarak yeni iş ortağıyla akşam yemeğe geleceğini söyler ve evde hazırlık yapılmasını ister. Belkıs, Sefa ve Filiz, Ender’in yeni ortağının kim olduğunu merak ederken, Ender Nermin’le eve gelir. Ender’in ailesinin tüm bireyleri bu beklenmedik misafir karşısında şok olur. Bu durumdan hiç hoşlanmayan Belkıs, Nermin’e Ender’i bırakması için bir tuzak kurar.

  Aynı anda evin bahçesinden gelen gürültüler üzerine; Sefa, Ender ve Filiz dışarı fırlar. Gürültüler üzerine bahçeye çıkan Nermin de, gördükleri karşısında şok olur.

  7. bölümden biraz resimler...

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 5. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acı Hayat Dizi Özetleri

  8. Bölüm özeti...

  Kervancıoğulları’nın evini basan Mehmet, evin güvenlik görevlileri tarafından engellenemeyince, üzerine Sefa Kervancıoğlu tarafından köpekler salınır... Aynı anda gelen polisler Mehmet’i vahşi köpeklerden kurtarır, ve Mehmet tutuklanarak karakola götürülür. Bu arada Nermin Mehmet’i görmek için gizlice evden kaçar. Nermin’in ortadan kaybolduğunu anlayan Ender, Nermin’i aramaya koyulur.

  Nermin’i bir ara sokakta ağlarken bulan Ender, Mehmet’e bir şey yapmayacakları konusunda Nermin’i ikna edince Nermin Ender’le eve dönmeye ikna olur. Mehmet, Sefa Kervancıoğlu’nun evini bilerek v e planlayarak bastığı yönünde ifade verince nezarete atılır. Mehmet yıllarca hapse mahkum olduğunu düşünmektedir. Ama Sefa Kervancıoğlu Nermin’i Ender’den ve ailesinden uzaklaştırmak için bir plan yapar ve Mehmet’ten şikayetçi olmaz. Mehmet bu durum karşısında şok olur. Sefa Kervancıoğlu’nun kendisini affetmesini kabullenmez.... Nermin’in babası Sabri Nermin’in Ender yüzünden Mehmetle nişanı atmasını, namusuna sürülmüş bir leke olarak görür ve namusunu temizlemek için kendi öz kızı Nermin’i öldürmeye karar verir. Sefa Kervancıoğlu ise evini bastığı halde affedip şikayetçi olmadığı Mehmet’e Nermin’i alıp hayatlarından çıkması için çok büyük miktarda bir para teklif eder. Mehmet bu teklifi reddeder ve Sefa’yı namusunu satın alamayacağı konusunda tehdit eder. Bunun üzerine Sefa Kervancıoğlu Mehmet’in öldürülmesi için Tuzsuz Bekir’e emir verir.
   
 6. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acı Hayat Dizi Özetleri

  9.bölüm özetiSefa’nın adamları tarafından işkenceye uğrayıp mezarlığa atılarak kurşunlanan Mehmet’i mezarlıkta yaşlı bir türbedar olan Rahman bulur. Mehmet’in yaşayıp yaşamadığını kontrol eder.

  Nermin, babasının mezarına gidip, kendisini affetmesi için babasına yalvarır. Mezarlıkta Melek ile karşılaşır. Yaşlı türbedar Rahman, Mehmet’i yaşadığı türbeye getirmiştir. Mehmet sadece nefes alıp vermekte, başka hiçbir yaşam belirtisi göstermemektedir. Rahman Mehmet’in vücudundaki, kurşunu çıkarır. Yaralarını temizler. Vücudundaki yanıkları kendi yöntemleri ile tedavi etmeye başlar. Kırılmış olan bacaklarına ve kollarına ağaç dallarından alçı yapar.

  Günler haftalar geçmekte ama Mehmet’ten bir haber gelmemektedir. Mahalleli Mehmet’in alıp başını gittiğine ama günün birinde döneceğine inanmaktadır. Mehmet ortadan kaybolalı neredeyse üç ay olmuştur. Celal’in kahvesine gelen polisler, Mehmet’in elbiselerini ve kimliğini bir şarapçının üzerinde bulduklarını söylerler. Celal ve Hasan şok olmuş bir şekilde Mehmet’in öldüğünü düşünürler. Rahman günler haftalar boyu, mezarlıkta can çekişirken bulduğu Mehmet’i iyileştirmeye çalışmaktadır. Tam üç ay sonra Mehmet gözlerini açar ve hayata döner. Nermin Ender’e hamile olduğunu söyler. Ender şok olur. Nermin, artık daha fazla dayanacak gücü kalmadığını ve bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Ailesini ikna etmesi için kendisine zaman vermesini isteyen Ender, Nermin’le tartışır ve Nermin kapıyı vurup çıkar. Mehmet üç ay sonra ilk kez ayağa kalkar ve mahalleye gitmek için Rahman’ın yanından ayrılır. Ama mahalleye geldiğinde onu şok edecek bir haberle karşılaşır. Aynı anda hamile olduğunu söylemek için mahalleye gelen Nermin’i de acı bir haber beklemektedir.
   
 7. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acı Hayat Dizi Özetleri

  10. bölüm özeti Ölümden dönen Mehmet, Kervancıoğlu ailesinden alacağı intikamın hazırlıklarına başlar. Rahman’ın yaptırdığı talimlerle bir yandan bedenini kuvvetlendirirken bir yandan da silah kullanmayı öğrenip usta bir atıcıya dönüşür. Kervancıoğlu’nun kirli işlerden kazandığı kara parasının tutulduğu ambarı basmak için harekete geçer. Ne var ki ambar Tuzsuz Bekir ve onlarca silahlı adamının koruması altındadır…
  Sefa ve Belkıs’ın hakaret ve aşağılamalarından iyice usanan Nermin evi terk etmeye karar verir. Eşyalarını toplayıp giderken sancısı tutar ve bayılır. Mehmet’in ölüm haberiyle zaten yıkılmış olan Nermin’i kötü bir haber daha beklemektedir. Hamileliği Nermin’in hayatı için büyük bir risk oluşturmaktadır.
   
 8. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acı Hayat Dizi Özetleri

  11. Bölüm özeti Mehmet, Kervancıoğlu ailesine indireceği ikinci ve asıl darbenin hazırlıkları içindedir… Hasan ve Şükrü’yle beraber Sefa’nın kara parasının tutulduğu ambarı basmaya karar verirler... Gece yarısı içeriye girip kasaları açarlarken Tuzsuz Bekir ve onlarca silahlı adamının saldırısı altında kalırlar... Nermin ise yaşadığı tüm zorluklara rağmen karnındaki bebeğine tutunarak ayakta kalma mücadelesi vermektedir… Sefa ve Belkıs ise Nermin’in hamileliğini sonlandırmak için Ender’e uyguladıkları baskıları daha da tırmandırırlar..
   
 9. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acı Hayat Dizi Özetleri

  13. Bolum Aşkı ve hayalleri çalınan Mehmet almaya yemin ettiği intikam yolunda büyük ve ölümcül adımlar atmaya devam etmektedir. Ambar baskınında ele geçirdiği deftere karşılık Ender’in ailesinden 3 milyon dolar almaya hazırlanmaktadır. Mehmet ve arkadaşları teslimat yerini ve zamanını belirlerler.. Ne var ki Bekir’in elinde Mehmet’ in hiç bilmediği bir koz vardır.. Bu arada Nermin ve Ender ilişkisini derinden sarsacak şok bir gelişme yaşanır..
   
 10. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acı Hayat Dizi Özetleri

  Mehmet elindeki kara para defterine karşılık Kervancıoğlu’ndan 3 milyon dolar ister... Değiş tokuş yeri olarak bir otoparkı seçip kendince risksiz bir plan yapar... Kelaynak Bekir’den yalnız ve silahsız olarak otoparka gelmesini ister... Ne var ki Bekir otoparkın yerini öğrenmiş ve silahlı adamlarını önceden otoparka yığmıştır... Zor günler geçiren Nermin ise Ender’in ihanetinin yarattığı hayal kırıklığıyla mahallesine geri döner..
   
 11. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acı Hayat Dizi Özetleri

  15.Bölüm Mehmet Ender’le hesaplaşacak mı? Mehmet, Hasan ve Şükrü, kendilerine tuzak hazırlayarak anlaşmayı bozdukları için; Tuzsuz Bekir ve Sefa Kervancıoğlu’ndan 3 milyon dolar daha isterler… Daha da önemlisi Mehmet kara para defterine karşılık olarak istediği 3 milyonu doları Ender’in getirmesini şart koşar… Biricik oğlu Ender’in hayatını riske atmak istemeyen Sefa Kervancıoğlu’nun paçaları iyice tutuşur ve Tuzsuz Bekir’e Hasan’ı kaçırmasını emreder… Ender’le hesaplaşacağı anı iple çeken Mehmet’in Hasan’ın kaçırıldığından haberi yoktur… Ender’ in ihaneti üzerine baba evine dönen Nermin zor anlar yaşamaktadır… Ender ise kendini Nermin’e affettirmenin yollarını arar… Düğün için Çırağan Sarayı’nı tutarak eve dönmesi için Nermin’i ikna etmeye
   
 12. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acı Hayat Dizi Özetleri

  Tuzsuz Bekir ve adamları Hasan’ı kaçırırlar… Mehmet’le irtibata geçerek, Hasan’ın hayatına karşılık; kara para defterini ve daha önce Mehmet’in almış olduğu paraları geri isterler. Mehmet ve Şükrü’nün durumu tersine çevirmek için Ender’i kaçırmaktan başka çareleri yoktur.. Ne var ki; Ender’ in etrafındaki koruma duvarını aşmaları neredeyse imkansız gibidir. Ender’i korumalardan uzaklaştırmak amacıyla Nermin’i de içine alan bir plan hazırlayıp harekete geçerler. Fakat Sefa ve Bekir’in onlara verdiği süre hızla tükenmektedir…
   
 13. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acı Hayat Dizi Özetleri

  17. Bolum Mehmet’in klinikten bayıltarak kaçırdığı Ender, gözlerini boş evde açar ve kendisini kaçıran kişinin Mehmet olduğunu anlayınca deliye döner… Nermin’i ölümüne seven iki erkeğin karşılıklı ağız dalaşı ve tehditleri giderek sertleşir ve sonunda yumruklar konuşur…

  Hasan ve Ender’ in değiş tokuşu sırasında; Mehmet’in yüzünü görecek olan Bekir ve Sefa’yı; büyük bir hayal kırıklığı beklemektedir…

  Ender’in kaçırıldığından haberi olmayan Nermin, manken Gizem’in evini basarak ortalığı birbirine katar…
  Mehmet ve arkadaşları, Filiz ve Ender’in inşaat yapacakları arazinin tam ortasındaki parseli almak için harekete geçerler...
   
 14. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acı Hayat Dizi Özetleri

  18. Bölüm FİLİZ'İN MEHMET KARŞISINDAKİ ŞAŞKINLIĞI

  Öldüğü sanılan Mehmet’i karşısında bir işadamı olarak gören Filiz büyük bir şaşkınlık yaşarken aynı zamanda ondan etkileneceğinin ilk sinyallerini de verir…

  Mehmet’in yaşadığını Nermin’den gizleyen Ender, kıskançlık krizlerinin etkisiyle Nermin’e saldırır… Ender’in saldırgan tavrına anlam veremeyen Nermin’i ise zor günler beklemektedir… Belkıs ve Sefa, Nermin’in çocuğunu düşürmek için acımasız bir plan yapıp harekete geçerler…
   
 15. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acı Hayat Dizi Özetleri

  BELKIS'IN PLANI İŞLİYOR...

  Mehmet Bekir’in işkence yaptığı Muhsin’i koruması altına alarak boş eve götürür.. Fakat Bekir boş evi bularak Muhsin’i öldürmek için harekete geçer… Mehmet’in ortaya çıkışı düğün hazırlıkları içindeki Ender ve Nermin ilişkisinde büyük gerginliklere yol açar… Diğer yandan Nermin’in çocuğunu düşürmek için ilaç komplosuna başvuran Belkıs’ın planı istediği gibi işlemektedir. Satış işlemlerini gerçekleştirmek için Muhsin’in iyileşmesini bekleyen Mehmet’i büyük bir şok beklemektedir.
   
Acı Hayat Dizi Özetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Binbir Gece Dizi Özetleri

  Binbir Gece Dizi Özetleri

  Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın, yönetmenliğini ise Kudret Sabancı’nın üstlendiği dizinin ilk bölümünün konusu şöyle; Genç ve dul bir kadın olan Şehrazat’ın 5 yaşında lösemi hastası bir oğlu vardır. Uzun aramalardan sonra oğlu Kaan’ın ilik nakli için uygun bir donör bulunur, ancak Şehrazat çok kısa bir süre içinde tedavi için gereken yüklü miktardaki parayı bulmak zorundadır....
 2. Acemi Cadı Dizi Özeti

  Acemi Cadı Dizi Özeti

  1. bölüm Ayşegül, annesi ve babası yurtdışında çalıştığı için Melda ve Selda adlı çılgın iki halası ile birlikte yaşamaktadır. Ancak bu tablo aldatıcıdır. Yeni okuluna alışmaya çalışan Ayşegül'ü 16.yaşına bastığı gün büyük bir sürpriz beklemektedir. Bu büyük sürpriz Ayşegül'ün hayatını tamamen değiştirir ve bir daha hiç bir şey eskisi gibi olmaz.Yıllardır kendisinden saklanan sırrı,...
 3. Yabancı Damat Dizi Özetleri

  Yabancı Damat Dizi Özetleri

  yabancı damat nazlı doğum 1.BÖLÜM Ege'nin iki kıyısından; Türkiye ve Yunanistan'dan iki gencin masal tadındaki imkansız aşklarının öyküsü anlatılıyor. Türk ve Yunan müzikleri ile süslenen dizinin çekimleri Bodrum'da başladı, Yunanistan'ın Simmi Adası'nda devam etti. Dizinin daha sonra Gaziantep-İstanbul çekimleri yapıldı. Atina'da da çekimleri yapılacak olan dizi için ayrıca Türkiye'de dev...
 4. Yalancı yarim dizi özetleri

  Yalancı yarim dizi özetleri

  1. Bölüm Hulusi ve Vahi… Evlatlarıyla gurur duyan iki baba. Hulusi, ve eşi Belgin, oğulları Tarık’ın, İtalya’daki iktisat eğitimin tamamlayıp bankasının başına geçeceği günün hayaliyle yaşıyor. Vahi ise, kızı Naz’ın, konservatuardan mezun olup yurtdışında vereceği çello resitalleri ile göğsünü kabartacağı günün. Tarık ve Naz da, ideallerine doğru “tam gaz” gidiyorlar… Ancak Tarık,...
 5. Kırık Kanatlar Dizi Özetleri

  Kırık Kanatlar Dizi Özetleri

  1.bölüm Onurun ve doğruluğun galip geldiği savaş; Kurtuluş Savaşı… Bir ulus yeniden doğuyor! Yüreklere ateş düşürecek bir aşk öyküsüyle harmanlanan milli mücadele yılları, destansı bir anlatım ve görsel bir şölenle Kanal D'de ekrana geliyor! Kanal D'de, Ocak ayında, başrollerinde Özge Özberk, Mehmet Ali Nuroğlu, Cansel Elçin, Begüm Birgören, Şemsi İnkaya, Türkü Hazer, Turgay Aydın ve...

Sayfayı Paylaş