1. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.377
    Ödül Puanları:
    113

Acı Kaybımız Ömer Çabuk Hakk'ın Rahmetine Kavuşmuştur !

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

İnnâ lillâh ve İnnâ ileyhi Râciûn. Şüphesiz Biz Allahtan geldik ve şüphesiz dönüşümüz O nadır.

Melekler Mekanı . Com 'un Sahibi olan; Değerli ağabeyimiz Sadminin babası , Mawi Admi' nin kayın pederi ( Ömer Çabuk ) Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Çok üzüldüğümüzü belirtmek isteriz. Değerli merhuma Allahtan Rahmet, Ailesine ve sevenlerine sabır diliyoruz. Toprağı bol, Sevapları günahlarından çok olsun.. Rabbim mekânını cennet eylesin . Allah geride kalanlara hayırlı , imanlı uzun ömürler nasip eylesin. Başınız sağolsun…

SadmiN bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    825
    Ödül Puanları:
    113
    Rabbim gani gani rahmet eylesin inşallah toprağı bol olsun geride kalanlara Allah sabır versin

SadmiN bunu beğendi.
  3. İslami Yazar

İslami Yazar Super Moderator Üye

Beğenilen Mesajlar:
    93
    Ödül Puanları:
    29
    Allah rahmetiyle muamele eylesin. Cenabı Hak taksiratını affedip Salih kullarının arasına ilhak eylesin. Yakınlarına ve evlatlarına da sabırlar versin.

SadmiN bunu beğendi.
  4. taziye

taziye Forum Okuru

alah rahmet eylsın

SadmiN bunu beğendi.
  5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.292
    Ödül Puanları:
    113
    Allah razı olsun hepinizden...Bu acılı günümüz de telefon ve mesaj ile baş sağlığı dileyen ve yanımız da bulunup üzüntümüzü paylaşan eş, dost ve akrabalara eşim ve şahsım adına minnetlerimi sunarım.

LaViNYaM ve *BEYZA* bunu beğendi.
  6. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.120
    Ödül Puanları:
    113
    Değerli iyi dilekleriniz ve dualarınız için teşekkür ediyoruz. Rabbim Cümle Geçmişlerimize Rahmet Eylesin ! Onları korktuklarından emin eylesin...

LaViNYaM ve *BEYZA* bunu beğendi.
  7. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    283
    Ödül Puanları:
    63
    Rabbim rahmetiyle muamele eylesin..

8. liya

liya Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Allah gani gani rahmet eylesin nurlar ışıklar içinde yatsın rabbim gühahlarını bağışlasın ailesine sabır versin

9. Melis ank

Melis ank Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    Allah cümle ölmüşlerimize de merhuma da Rahmet eylesin. Mekanları cennet olsun inşallah.

Acı Kaybımız Ömer Çabuk Hakk'ın Rahmetine Kavuşmuştur ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anzaklı ömer

anzaklı ömer

Türk olmanın nasıl bir şey olduğunu unutanlara hatırlatmak için, Türk olmanın tadına varmak için, lütfen okuyun. Bu hakiki hikayeyi aktaran, sayın Dr. Ömer Musoğlu 85 yaşındadır ve halen MODA/ İstanbul'da oturmaktadır. Anzaklı Ömer'in Hikayesini 1957 Yılında İstanbul Tıp Fakültesi'nden mezun olup ihtisas yapmak üzere ABD'ye giden doktor Ömer Muşluoğlu, görev yaptığı hanede başından geçen...
  2. Ömer (r.a.)

Ömer (r.a.)

Halife Hazret-i Ömer'i (r.a.) görmek uzun ömre, hakkı ve gerçeği çekinmeden söylemeye ve onu cesaretle savunmaya, iş ve gayretin makbul olmasına, umreye gitmeye, adaletle iş görmeye, hak ve batılın arasını ayırmaya, bolluk ve berekete, düzenin adil ve ahenkli olmasına, Onun elbisesini giymek yolunu izlemeye yahut şehadete, Onunlu el sıkışmak himeyeye, anlayış ve ferasete, dünyada genişliğe ve...
  3. Ömer (R.A.)

Ömer (R.A.)

Halife Hazret-i Ömer'i (r.a.) görmek uzun ömre, hakkı ve gerçeği çekinmeden söylemeye ve onu cesaretle savunmaya, iş ve gayretin makbul olmasına, umreye gitmeye, adaletle iş görmeye, hak ve batılın arasını ayırmaya, bolluk ve berekete, düzenin adil ve ahenkli olmasına, Onun elbisesini giymek yolunu izlemeye yahut şehadete, Onunlu el sıkışmak himeyeye, anlayış ve ferasete, dünyada genişliğe ve...
  4. Rahmet etmek

Rahmet etmek

Güçsüzleri bağışlamak din kuvvetine, Acınıp esirgendiğini görmek bağışlanmaya, Allah'ın rahmetinini üzerinde olduğunu görmek minet ve rızka delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Bağışlamak.)Rüyada, zayiflari esirgeyip acidigini gören kimsenin dini kuvvetli olur. Kendisinin acinip esirgendigini görse, günahlari magfiret edilir. Bir kimse Allah-u Teala Hazretleri'nin rahmetinin kendi üzerine indigini...
  5. rahmetinin dilencisi

rahmetinin dilencisi

Seni düşünüyorum şimdi… Günahımdan çok rahmetini.. Ve geldim işte.. Neyim var , neyim yok ise aldım,geldim.. Olanca günahımla,isyanımla…Olmayan şükrüm ve duamla geldim.. Geldim işte.. Geldim Rabbim.. Öyle yorgun düşmüş hâlde geliş ki bu geliş..Öyle yorgunum ki ALLAHım.. Alıversen.. Kurtuluversem bu yükten.. Dinleniversem… Dileniyorum işte kapında..Rahmetininin dilencilerini eli boş...

Sayfayı Paylaş