Etiketler:
  1. tugba esin

tugba esin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

aciiiiilll yardim

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında tugba esin tarafından paylaşıldı.

13 de adet oldum 18 de test yaptim sonuc 0.100 cikti vw hala rgl.olamadim klomen tedavisi goren bir kisiyim polikist over var ne yapacagim nasil bir yol cizecegim bilmiyorum :(

aciiiiilll yardim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ilk yardim egitimi

Ilk yardim egitimi

İlk yardımın Tanımı, Önemi, Eğitimi Bir kaza ya da hayatı tehlikeye düşüren bir durumda, sağlık görevlilerinin yardımı sağlanıncaya kadar, hayatın kurtarılması ya da kazazedenin durumunun kötüleşmesini önlemek için, ilaç kullanılmadan yapılan uygulamalara ilkyardım denir. Belirli bir eğitim almış ve insan vücuduna müdahale etme alanında yasalarla yetkilendirilmiş kişilerce yapılan, ilaçlı...
  2. Nick Bulmamda Yardim ...

Nick Bulmamda Yardim ...

Merhaba Meleklerim :) Biliyorsunuz ben bu Sitede Sürekli Avatar ve Imza degistirmem ile Ünlüyüm :D:D:D Sadece avatar, imza degil, masallah nick degistirmedede üstüne yok dediginizi duyar gibiyim :hhh: Ama bu seferki biraz farkli :) Yani bana acil yeni bir nick lazim :) Su anki nickimden dolayi ne avatarimi degistirebiliyorum, nede Profilimde herhangi bir uygulama yapabiliyorum :) Ve...
  3. Lütfen yardim...Imza

Lütfen yardim...Imza

Çoğu zaman çorbama kinimi doğrar, öfkemi kaşıklarim... bunu ayni bu boyutda ve renkde benim imzamin en alt sag kösesine ekleyebilirmisiniz ben beceremedim..... Simdiden cok tskler...
  4. aciiiiilll yardim

aciiiiilll yardim

13 de adet oldum 18 de test yaptim sonuc 0.100 cikti vw hala rgl.olamadim klomen tedavisi goren bir kisiyim polikist over var ne yapacagim nasil bir yol cizecegim bilmiyorum :(
  5. kizlaaar yardim ediiin

kizlaaar yardim ediiin

Merak ediyoruuum kizlaar ; adetimi gectirmek icin ilaç kullandim fakat hamilelik suphem oldu eger hamile olsaydım ilactan sonra normal bir adet dönemi görülürmüydu sizce hamile olmaktan korkuyoruum ilaç bitiminde adet gördüm ama yinede merak ediyorum cevaplarınızi bekliyorum lütfen yardım edin tesekkurler

Sayfayı Paylaş