1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Açık Saç Modelleri

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Açık Saç Modelleri paylaşır mısınız ben saçlarımı toplamayı sevmiyorum ve açık bırakıyorum ama açık bıraktığım saçlarım yılın trendlerine de uysun istiyorum:)

   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

Açık Saç Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Açık renkli saçlara bakım önerisi

  Açık renkli saçlara bakım önerisi

  Solucanotu çiçeği - 1 ölçü Kalendula (aynı safa) - 1 ölçü Papatya - 1 ölçü Alıç çiçeği - 1 ölçü Pelin otu - 05 ölçü 2 yemek kaşığı karışıma 05 litre kaynar su ekleyin 30 dakika kapağını kapatıp demleyin süzüp saçlarınızı ortaya çıkan çayla yıkayın. Ayda 3-4 kez kullanılabilir.
 2. Uzun ve Açık Gelin Saçı Modelleri

  Uzun ve Açık Gelin Saçı Modelleri

  açık gelin saçı modelleri gelin saç modelleri açık saç saçı 2010 Bence gelin saçı topuz olmalıdır helede saçınız uzunsa güzel bir topuz modeli harika olur...Ama siz benim gibi düşünmeyebilirsiniz ve saçınızı topuz yaptırmak isteyemebilirsiniz...Ozaman size beğeniceğinizi tahmin ettiğim uzun ve açık gelin saçı modellerini sunuyorum gelin adayı meleklerim :tik:
 3. 2012 açık saç şekilleri

  2012 açık saç şekilleri

  açık saç modelleri açık saç şekilleri yeni Yüz hatlarını beğenmeyipte saçlarını toplamak yerine açık bırakmak isteyen Melek'ler ve keyfi olarak saçlarını açık bırakmak isteyenler, işte size yılın trendi olan açık saç modelleri ;
 4. Yeni açık saç şekilleri 2012 modelleri

  Yeni açık saç şekilleri 2012 modelleri

  açık saç modelleri açık saç şekilleri Saçlarını açık bırakmayı seven tüm üyelerimiz ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz için, yılın en şık açık saç modelleri 2012 trendlerini bu sayfamızda topluyoruz. Yeni saç modelleri arayan tüm hanımlar, işte aradığınız saç modelleri burada!
 5. Açık Renk Saçlara En Çok Yakışan Modeller

  Açık Renk Saçlara En Çok Yakışan Modeller

  Bu konu; Açık Renklere En Çok Yakışan Saç Modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, birkaç sezondur devam eden doğal saç modası açık renkli saçlarda gayet güzel görünüyor. Özellikle küllü renklerde kendini gösteren doğal saçlarla çok daha havalı ve çarpıcı olabilirsiniz. Gölgeli, röfleli, sarı, platin, bal ya da karamel tonlarındaki saçlarınıza yeni bir model vermek...

Sayfayı Paylaş