Açık tenlilere uygun saç renkleri

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Açık tenlilere uygun saç renkleri
açık tenliler için saç renkleri, sarı saç renkleri, kızıl saç renkleri, bakır saç renkleri ile sizlerleyiz. Saçlar bir bayanın en önemli aksesuarıdır. Eğer doğru saç rengini ve modelini bulduğunuz zaman o zaman nasıl bir giysi üzerinize cuk diye oturuyorsa aynen saçlarınız da sizi tamamlayarak o şekil de oturacaktır.
Birçok saç renkleri ve tonları mevcut... Kimi sarı saç renkleri sever, kimi kızıl saç renklerini kimi saçlarını koyu renklere boyatmayı tercih eder... Her saç rengi bana göre bir kadını tatmalar ve ten rengine uyumlu olduğu zaman daha da bütünleşerek onunla özdeşleşir.
Bana göre cilt rengi açık olan bayanlara yakışan en güzel saç renkleri sarı ve kızılın tonları... Açıkcası ben simsiyah bir saç rengini beyaz ve renkli gözlü bayanlar için çok uygun bulmasam da ne diyorduk zevkler ve renkler tartışılmaz ama yine de yakışana gerçekten çok yakışıyor;)
Genel de açık tenli bayanların birçoğu sarı saç tonlarını tercih ediyor. Sarı saç rengi gerçekten de açık tenli bayanlar için oldukça uygun bir renk ama bu saç tonu yüzünüzü soluk göstereceği için makyajı asla ihmal etmemelisiniz. Eğer sarı saç rengine sahipseniz daha önce sizler için paylaştağımız sarı saçlara sahip olanlara bakım tüyoları konumuzu incelemenizi tavsiye ederiz.

Oldukça iddialı ve dikkat çekici bir saç rengi olan kızıl saçın da beyaz tenlilere çok yakıştığını birazdan sizler için paylaşacağım görseller de görebilirsiniz. Hatta ünlülerin birçoğu da sarı ve kızıl saç tonlarını tercih ediyor. Bu arada kızıl saçlılar için saç modelleri konumuza da göz atabilirsiniz.
Bakalım şimdi açık tenli bayanlar için en uygun saç renkleri ve tonları nelermiş birlikte göz atmaya ne dersiniz;)
Açık tenlilere uygun saç renkleri 25-jpg.78149
Açık tenlilere uygun saç renkleri 77e94d14-495a-4634-90f1-7d6839052f4b-jpg.78150
Açık tenlilere uygun saç renkleri 83e880484e32d15fa2f4abef2180c998-jpg.78151
Açık tenlilere uygun saç renkleri 37315_0-jpg.78152
Açık tenlilere uygun saç renkleri beyaz-tenli-bayanlar-icin-kahkul-sac-modelleri-jpg.78153
Açık tenlilere uygun saç renkleri beyaz-tenli-kisa-sacli-bayanlara-yakisan-sac-renkleri-jpg.78154
Açık tenlilere uygun saç renkleri beyaz-tenlilere-hangi-sac-rengi-yakisir-kizil-jpg.78155
Açık tenlilere uygun saç renkleri elcin-sangu-jpg.78156
Açık tenlilere uygun saç renkleri hangi-ruj-size-yakisiyor-04-jpg.78157
Açık tenlilere uygun saç renkleri kivircik-saclara-yakisan-sac-renkleri-acik-tenli4-jpg.78158
Açık tenlilere uygun saç renkleri kizil-sacli-beyaz-tenli-mavi-gozlu-kadin_203406-jpg.78159
Açık tenlilere uygun saç renkleri sari_37e74225-d8ad-4d72-bd68-1d8fa5ef3c3a_1-jpg.78160
Açık tenlilere uygun saç renkleri strawberry_blonde_evan_rachel_wood-jpg.78161

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Gayet başarılı açık tenlilere dediğin gibi saçlar gidiyor yakınen biliyorum :D:D

2012 açık saç şekilleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Mezuniyet için uzun ve açık saç modelleri Mezuniyet için uzun ve açık saç modelleri
mezuniyet saç modelleri, mezuniyet saçları, açık mezuniyet saç modelleri, uzun mezuniyet saç modelleri ile ilgili bilgileri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz. Uzun bir eğitim ve öğretim yılının artık sonlarına gelmiş bulunuyoruz. Şu...
Saç Bakımı 0
Açık Renk Saçlara En Çok Yakışan Modeller Açık Renk Saçlara En Çok Yakışan Modeller
Bu konu; Açık Renklere En Çok Yakışan Saç Modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, birkaç sezondur devam eden doğal saç modası açık renkli saçlarda gayet güzel görünüyor. Özellikle küllü renklerde kendini gösteren doğal...
Saç Bakımı 0
2013 Yazına açık sarı saç renkleri damgasını vuracak! 2013 Yazına açık sarı saç renkleri damgasını vuracak!
Bu konu; açık sarı saç renkleri hakkında bilgi vermektedir. ...
Saç Bakımı 0
Yeni açık saç şekilleri 2012 modelleri Yeni açık saç şekilleri 2012 modelleri
açık saç modelleri açık saç şekilleri Saçlarını açık bırakmayı seven tüm üyelerimiz ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz için, yılın en şık açık saç modelleri 2012 trendlerini bu sayfamızda topluyoruz. Yeni saç modelleri arayan tüm...
Saç Bakımı 0
2012 açık saç şekilleri 2012 açık saç şekilleri
açık saç modelleri açık saç şekilleri yeni Yüz hatlarını beğenmeyipte saçlarını toplamak yerine açık bırakmak isteyen Melek'ler ve keyfi olarak saçlarını açık bırakmak isteyenler, işte size yılın trendi olan açık saç modelleri ...
Saç Bakımı 0