Açıköğretim bitmedi gitti.

Cevap: Açıköğretim bitmedi gitti.

cnm kardeşim okuooo iktisat 2.sınıf öğrencisi ama kurslarına gidioo yoksa mümkün değil geçemez onlara çıkmış soruları veriyorlar yada çıkacak bnce bu a.öğretm sadce kurslan biter biterse

kursada gittim devamsızlıktan kaldım. bu senede kalırsam donduracağım yine bakalım:cry:

al işte yine berbat geçti sınavlarım. sanırım senye donduracağım yine:(

azram yaa kursa gitmeden de geçiliyor açıköğretimden ben çok rahat geçiyorum valla:)

böğürtlenim canım yaa mat.istemiyorsan ev ekonomisi yada halkla ilişkiler seçiceksin başka şansın yok.bence halkla ilişkileri seç çünkü dil mezunuyum diyorsun güzelim halkla ilişkilerde ingilizce-almanca-fransızca var hangisini seçmek istersen bir tanesini seçiyorsun birtanem..

ayrıca herkesin 3 dersi mi var yaa.bakın bazı yardımcı kitaplar hiç iyi değil.şuanda burda söyleyemem ama bazıları yarım yamalak anlatıyor.en iyi bir yayın var ondan alın handanım ben sana özelden msj atarım hangi yayın olduğunu ok

azram yaa kursa gitmeden de geçiliyor açıköğretimden ben çok rahat geçiyorum valla:)

böğürtlenim canım yaa mat.istemiyorsan ev ekonomisi yada halkla ilişkiler seçiceksin başka şansın yok.bence halkla ilişkileri seç çünkü dil mezunuyum diyorsun güzelim halkla ilişkilerde ingilizce-almanca-fransızca var hangisini seçmek istersen bir tanesini seçiyorsun birtanem..

ayrıca herkesin 3 dersi mi var yaa.bakın bazı yardımcı kitaplar hiç iyi değil.şuanda burda söyleyemem ama bazıları yarım yamalak anlatıyor.en iyi bir yayın var ondan alın handanım ben sana özelden msj atarım hangi yayın olduğunu ok

oki. mujksss:)

ben sürekli yardımcı kitaplardan calışıyorum ana kitaplara bakmam bile ama bu sınavda yardımcı kitaplardan tek soru cıkmadı... yardımcı kitaplara çokda güvenmemek gerek

yaa bu sınavı çok kasmışlardı arkadaşlar diğerleri gibi değildii....sinir oldum yaaaaaaa

üzülme handanım boşverin kızlar yaa bütler var daha sıkmayın canınızıı hayat devam ediyoo

Geri