1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

açıköğretim lisesine nasıl geçerim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Açık öğretim lisesine geçiş yapmak istiyorum. Bu konuda bana bilgi verebilir misniz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    Meslekî Açık Öğretim Lisesinden, Açık Öğretim Lisesine geçmek isteyen öğrencilerden Şartları tutanların yeni kayıt ve kayıt yenileme dönemlerinde Açık Öğretim Lisesine geçiş dilekçelerini göndermeleri gerekmektedir. Meslekî Açık Öğretim Lisesinden, Açık Öğretim Lisesine geçişler Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğünce yapılacaktır.

Açık Öğretim Lisesinden, Meslekî Açık Öğretim Lisesine geçişler Açık Öğretim Okulları irtibat bürosunca (Halk Eğitim Merkezleri) yapılmaktadır.

Açık Öğretim Lisesinden örgün eğitime (normal liselere) geçmek isteyen öğrencilerimiz şartları tutuyorsa örgün eğitime geçiş yapabilirler. Bu durumda olan öğrencilerimiz Açık Öğretim Lisesinden (velisinin şahsen veya posta yolu ile müracaat edip) tasdiknamelerini alarak gitmek istedikleri okula nakil yaptırabilirler.

açıköğretim lisesine nasıl geçerim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mayasıl nasıl geçer

Mayasıl nasıl geçer

mayasıl mayasıl nasıl olur neden olur nasıl geçer mayasıla ne iyi gelir mayasıl nasıl geçer, nasıl olur, nasıl iyileşir Sevgili Melek'ler, bu yazımızda mayasıl ve mayasılın nasıl geçeceğine dair bilgiler sunuyoruz sizlere. Evet mayasıl nasıl iyileşir; buyrun öğrenelim:) Bitki ve doğal beslenme uzmanı Ahmet Maranki kalın barsağa bağlı şikayetleri giderici formülünü açıkladı. Bu kür;...
  2. Sivilce Nasıl Geçer

Sivilce Nasıl Geçer

Sivice nasıl geçer sorusunu bir çok genç ve orta yaşlı insanlar sormaktadır.Nedeni sivilce günümüzde en çok karşılaşılan cilt sorunlarının başından gelmektedir. Sivilceler için size bir kaç öneride bulunmaya çalışacağım Piyasada bu koduda etkili olduğu söylenen bir çok ürün olsada en etkilisi aklınıza gelmeyecek ve diğerlerinden çok daha ucuza alabileceğiniz bir üründür 1-Damla Sakızlı Güneş...
  3. ellerim çatladı nasıl geçer

ellerim çatladı nasıl geçer

Mrb kzlar bi sorm war elimn ustu hep çatladı yara oldu nasl gecer krem kullanyrm ama bi faydası yok
  4. Ağız mantarı nasıl geçer ?

Ağız mantarı nasıl geçer ?

ağız mantarı nedir,ağızmantarı belirtileri,ağız mantarı nedenleri,ağız mantarı tedavisi,ağız mantarı hakkında bilgiler Diğer adıyla kandidiyazis genelde ağız ve boğaz bölgesinde görülür. Halk arasındaki adı ‘’pamukçuk’’ dur. Pamukçuk en çok bebeklerde görünen bir ağız içi mantar enfeksiyonudur. Ağız ve boğaz’da daha sık görülür ancak genital bölge ve nemli deri kıvrımlarını da çok...
  5. tırnak mantarı nasıl geçer

tırnak mantarı nasıl geçer

doktora gittim ilaç verdiler geçmiyor tırnak mantarı için öneri varmı

Sayfayı Paylaş