1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

açıköğretim lisesine nasıl geçerim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Açık öğretim lisesine geçiş yapmak istiyorum. Bu konuda bana bilgi verebilir misniz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.676
    Ödül Puanları:
    113
    Meslekî Açık Öğretim Lisesinden, Açık Öğretim Lisesine geçmek isteyen öğrencilerden
    Şartları tutanların yeni kayıt ve kayıt yenileme dönemlerinde Açık Öğretim Lisesine geçiş dilekçelerini göndermeleri gerekmektedir. Meslekî Açık Öğretim Lisesinden, Açık Öğretim Lisesine geçişler Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğünce yapılacaktır.

Açık Öğretim Lisesinden, Meslekî Açık Öğretim Lisesine geçişler Açık Öğretim Okulları irtibat bürosunca (Halk Eğitim Merkezleri) yapılmaktadır.

Açık Öğretim Lisesinden örgün eğitime (normal liselere) geçmek isteyen öğrencilerimiz şartları tutuyorsa örgün eğitime geçiş yapabilirler. Bu durumda olan öğrencilerimiz Açık Öğretim Lisesinden (velisinin şahsen veya posta yolu ile müracaat edip) tasdiknamelerini alarak gitmek istedikleri okula nakil yaptırabilirler.

açıköğretim lisesine nasıl geçerim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öksürük nasıl geçer bitkisel

öksürük nasıl geçer bitkisel

bitkisel bir karışım ile bu inatçı öksürüğümü geçirmek istiyorum tavsiyeleriniz var mı arkadaşlarım.
  2. Kuru öksürük nasıl geçer

Kuru öksürük nasıl geçer

Kuru öksürük nasıl geçer Kuru öksürük için ne yapmam lazım. bir kaç aydır sürekli bir öksürük ama kuru öksürük bu. Öldüm bittim arkadaşlar, bu konuda bana ne önerirsiniz, artık böğrüm acıyor ya :S
  3. ellerim çatladı nasıl geçer

ellerim çatladı nasıl geçer

Mrb kzlar bi sorm war elimn ustu hep çatladı yara oldu nasl gecer krem kullanyrm ama bi faydası yok
  4. Yenidoğan sarılığı nasıl geçer?

Yenidoğan sarılığı nasıl geçer?

yenidoğan sarılığı nedir,yeni doğan bebeklerde sarılık neden olur,yenidoğan bebeklerde sarılık nedenleri,yenidoğan bebeklerde sarılık tedavisi hakkında bilgiler Zamanında ve sağlıklı doğan bebeklerin yaklaşık %60’ı, erken doğan bebeklerin %80’i yaşamının ilk günlerinde sararabilir. Yüz bölgesinden başlayan sarılık daha sonra karın, kol ve bacaklarda belirginleşmeye başlayabilir....
  5. Ağız mantarı nasıl geçer ?

Ağız mantarı nasıl geçer ?

ağız mantarı nedir,ağızmantarı belirtileri,ağız mantarı nedenleri,ağız mantarı tedavisi,ağız mantarı hakkında bilgiler Diğer adıyla kandidiyazis genelde ağız ve boğaz bölgesinde görülür. Halk arasındaki adı ‘’pamukçuk’’ dur. Pamukçuk en çok bebeklerde görünen bir ağız içi mantar enfeksiyonudur. Ağız ve boğaz’da daha sık görülür ancak genital bölge ve nemli deri kıvrımlarını da çok...

Sayfayı Paylaş