1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  acil bakım hemşireliği kursu hakkında bilgi var mı

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Arkadaşlarım acil bakım hemşireliği kursu hakkında bilgisi olan var mı ben ankaradayım burada hangi kursa gideceğim. Yada büyük şehirlerde olanların adreslerini ve bilgilerini yazarsanız iyi olur gidecek arkadaşlar için.
   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Sayın misafirimiz, Yaptığımız araştırmaya göre Sağlık Bakanlığı 2-3 Ocak Acil Bakım hemşireliği Kursu düzenlecektir. Ankara, Antalya, İstanbul, İzmir ve Konya olmak üzere beş ilde uygulanacaktır.

  Tüm yataklı tedavi kurumlarına gerekli eğitime katılmak isteyenlerce doldurulan başvuru formlarının (Müdürlük tarafından hazırlanacak olan başvuru formu) Müdürlükçe kabul edilmesi, gelen başvuru formlarının Müdürlükçe muhafaza edilmesi ve uygun olan başvuruların 12 – 26 Aralık 2011 tarihleri arasında ÇKYS ekranına İşlecenecektir.


  Ayrıntılı Bilgi için LÜTFEN TIKLAYINIZ.
   
acil bakım hemşireliği kursu hakkında bilgi var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği DGS Sınavı Hakkında Bilgi

  Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği DGS Sınavı Hakkında Bilgi

  dgs ambulans ve acil bakım teknikeri ambulans ve acil bakım teknikeri dgs ile ilgili bilgiler burada melekler. İnsan hayatına son derece önem veren, gereken durumda acil müdahaleyi yapan ambulans ve acil bakım teknikerliği bölümü çok önemli bir meslektir melekler. Allah hepimizi korusun bir kaza anında telefona sarılıp çağıracağımız 112 acil servisi elemanlığı olan ambulans ve acil bakım...
 2. Bram Stoker'ın eserleri hakkında bilgi var mı

  Bram Stoker'ın eserleri hakkında bilgi var mı

  Bram Stoker'ın eserleri hakkında bilgi var mı
 3. Abalı Dede hakkında bilgi var mı

  Abalı Dede hakkında bilgi var mı

  Kızlar merhaba, ben Abalı Dede diye bir türbe olduğunu öğrendim.Bu türbe nerededir?Abalı Dede kimdir ve nelere şifası olduğuna inanılır ?
 4. 1461 Trabzon hakkında bilgi var mı

  1461 Trabzon hakkında bilgi var mı

  Ben futbol karşılaşmalarını seyretmeyi seven bir bayanım ama dün karşılaşma isimlerine göz atarken 1461 Trabzon diye bir takım duydum, ilk defga duydum nedir necidir bu takım, bildiğimiz Trabzonspor değil herhalde ? ?
 5. Cevdet Sunay hakkında bilgi var mı

  Cevdet Sunay hakkında bilgi var mı

  Arkadaşlar başbakanmıydı cumhurbaşkanımıydı :S Cevdet Sunay hakkında bilgi verebilir misiniz lütfen...

Sayfayı Paylaş