gebe
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  acil bakım hemşireliği kursu hakkında bilgi var mı

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Arkadaşlarım acil bakım hemşireliği kursu hakkında bilgisi olan var mı ben ankaradayım burada hangi kursa gideceğim. Yada büyük şehirlerde olanların adreslerini ve bilgilerini yazarsanız iyi olur gidecek arkadaşlar için.
   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Sayın misafirimiz,
  Yaptığımız araştırmaya göre Sağlık Bakanlığı 2-3 Ocak Acil Bakım hemşireliği Kursu düzenlecektir. Ankara, Antalya, İstanbul, İzmir ve Konya olmak üzere beş ilde uygulanacaktır.

  Tüm yataklı tedavi kurumlarına gerekli eğitime katılmak isteyenlerce doldurulan başvuru formlarının (Müdürlük tarafından hazırlanacak olan başvuru formu) Müdürlükçe kabul edilmesi, gelen başvuru formlarının Müdürlükçe muhafaza edilmesi ve uygun olan başvuruların 12 – 26 Aralık 2011 tarihleri arasında ÇKYS ekranına İşlecenecektir.


  Ayrıntılı Bilgi için LÜTFEN TIKLAYINIZ.
   
acil bakım hemşireliği kursu hakkında bilgi var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği DGS Sınavı Hakkında Bilgi

  Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği DGS Sınavı Hakkında Bilgi

  dgs ambulans ve acil bakım teknikeri ambulans ve acil bakım teknikeri dgs ile ilgili bilgiler burada melekler. İnsan hayatına son derece önem veren, gereken durumda acil müdahaleyi yapan ambulans ve acil bakım teknikerliği bölümü çok önemli bir meslektir melekler. Allah hepimizi korusun bir kaza anında telefona sarılıp çağıracağımız 112 acil servisi elemanlığı olan ambulans ve acil bakım...
 2. Türkiyedeki Teşvik Paketi Hakkında bilginiz var mı

  Türkiyedeki Teşvik Paketi Hakkında bilginiz var mı

  Bu teşvikler 6 bölgeye ayrılmış hangi bölgede hangi teşvik numaralı yerler var. Burada neler anlatılıyor. Teşvik dedikleri olay nedir arkadaşlarım. Ssk lar ödenmeyecekmiş misal 6. bölgedeki kişiler. Bilginiz var ise paylaşırsanız memnun olurum.
 3. Dünya Barış Günü Hakkında Bilginiz Var mı?

  Dünya Barış Günü Hakkında Bilginiz Var mı?

  Dünya Barış Günü'nün Anlamı Nedir Dünya Barış Günü Hakkında Bilgi Sevgili melekler, KKTC ve Türkiye'de 1 Eylül tarihinde diğer ülkelerde ise 21 Eylül'de kutlanan Dünya Barış Günü hakkında bilgi veriyoruz sizlere... İlk olarak 1981 yılında Birleşmiş Milletler Genel Kurulu, “Genel Kurul’un açılış günü olan her Eylül’ün üçüncü salı gününü”nı “Uluslararası Barış Günü” ilan edilmiştir....
 4. Keman hakkında kısa bilgi var mı

  Keman hakkında kısa bilgi var mı

  Arkadaşlarım bana acil olarak Keman hakkında kısa bilgi lazım. Yani tarihçesi ilk ne zaman kimin tarafından yapılmıştır. İlk kim çalmıştır kemanı gibi kısa bilgiler gerekmekte. Birde bu çalgı nereye özgü bir çalgıdır.
 5. Acı çehre bitkisi hakkında bilginiz var mı?

  Acı çehre bitkisi hakkında bilginiz var mı?

  Bayanlar acı çehre bitkisini duyanınız oldumu lütfen bilgi istiyorum şimdiden teşekkür ederimm :)

Sayfayı Paylaş