Etiketler:
  1. saniyea

saniyea Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Acil bana yardımcı olunnn tecrübelerinie ihtiyacım varrr:::

Konu, 'Gebelik' kısmında saniyea tarafından paylaşıldı.

dün acilde gebelik testi yaptrdım .sonuç Beta hcg sonucu 1770,42 mIU/mL (8007-50064) ÇIKTI.Doktor gebelik var kan degerlerin düşük dedi.bebegin haftalıgını bilemiyorz dedi. Özel ege hastanesinden kadın doguma rendavu aldım. Oda cuma günü verdiler o zamana kadr, bana bu konuda bilgi verirmisiniz ..... riskli mi gebelik ?

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    adetin nekadar geçti bilgi verirmisin ?

3. saniyea

saniyea Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  4. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    kan degerlerinin düsük olmasi riskli anlamina gelmez cünkü bende ileri derce kansizlik rahatsizligim var ama cok sükür saglikli 2 cocugum oldu.önlem almalisin,bazi takviyelerle arayi kapatabilirsin

5. saniyea

saniyea Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    NE GİBİ takviyeler MESALA kan hapı kuıllnıyorum zatren := allhım bana bagışlasın bebegimii

Acil bana yardımcı olunnn tecrübelerinie ihtiyacım varrr::: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tecrübelerinize ihtiyacım varrr

Tecrübelerinize ihtiyacım varrr

Canım meleklerim. Benim sorunum öyle üzülünecek bir sorun değil ama benim canımı çok sıkıyor.Çalışan bir hanımım ve evin işlerin ve ev halkına yetişemiyorum. İki kızım var .Biri 8 ,biri henüz 1 yaşında.Akşam işten geç çıkıyorum eve gidince full time diğer mesai başlıyor.En çok üzüldüğüm çocuklarıma yeterince zaman ayıramamak. bir de ev işlerini ucu kaçınca evde tam bir kaos.Malum bebek...
  2. Lütfen 5 dk ayırınnnnnn :(( ve yorumunuza ihtiyacım varrr

Lütfen 5 dk ayırınnnnnn :(( ve yorumunuza ihtiyacım varrr

BEN rüyamda coooooook sewdiğim ve bundan tam 4 sene önce kaybettiim büyükbabamı gördümmm...istanbula gidicekler amcamlara,babannemle görmeye gidiorum onlarııı....babannemle vedalaşıorumm..büyükbabam namaz kılıoo..bitmesini bekliorum .bitince ona sarılıp seni çok sewiyorum diyipp ewden cıkıorummm.....sonra kendi kendime insan sewdiğini ALLAHA emanet ederse görmeden ölmezmiş .....diorumm ve...
  3. acil paraya ihtiyacım var

acil paraya ihtiyacım var

merhabalar ben istenbuldan şenol 4000 tl paraya ıhtıyacım var sicilim bozuk oldugundan bankadan alamıyorum duzenlı bir işim var aylık belırlı bır taksıtle gerı adeyecegım
  4. Öğretmen olan ve bana ödevim için yardımcı olabilecek birilerine ihtiyacım var :)

Öğretmen olan ve bana ödevim için yardımcı olabilecek birilerine ihtiyacım var :)

Merhaba, benim final ödevim için bir öğretmenin yardımına ihtiyacım var röportaj şeklinde 10-15 soru cevaplamak isteyen olursa çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş