acil cevap lazım

gothic kız

Aktif Üye
Üye
acil cevap lazım
ya arkadaşlar ben 15 yaşındayım ve 36 ytl borcum var
tamam fazla bir para değpil fakat bana göre fazla.
annem ile babama diyemiyorum çünkü kızarlar.
ya nasıl ödüycem bilemiyorum lütfen yardım edin. ne yapmam lazım.ne olur yardım edin.
hep arkadaşım yüzünden oldu sınıfa avon satan bir kız girdi dediki ben avondan malzeme satıyorum alıcak olan varmı dedi ben sadce ilk başta 18 ytl lik malzeme alıcaktım fakat arkadaşın biri illaki bunuda al bak bu çok güzel çok güzel kokuyor falan dedi bende gaza geldim aldım.
şimdide kız beni sıkıştırıyor ne yapmam lazım lütfen yardım edin en azında benim için dua edin...

ödemek zorundasın tabiki o kızda zor durumda kalır yoksa.annene söyle.

sn 5 liralık yufka parası bile zorlar beni dememiş miydin? tamam daha küçüksün ama orda 5 liralık şeye giremem diyip bunu yapmaman gerekir. ayrıca sana bi uyarı avon malzemeleri kullanma ;)

Annene soyle bence en azindan yani.. anneler kizabilirler ama sonuçta yufka yureklilerdir çocuklari için yapmiyacaklari yok, kizsada soyle o yardimci olur sana insaALLAH:)

Geri veremezsin mecburen odeyeceksin cunku fatulanmistir bunlarin parasi satan kisiye,baskasina sat,ya da alinene söyle ya da dedenden,annanenden,babannenden iste bir daha da gaza gelme derim.

sn 5 liralık yufka parası bile zorlar beni dememiş miydin? tamam daha küçüksün ama orda 5 liralık şeye giremem diyip bunu yapmaman gerekir. ayrıca sana bi uyarı avon malzemeleri kullanma ;)

EVET
senin dediğin gibi beni 5 liralık şey bilene zorluyor fakat başımda arkadaşlarım olduğu zaman illaki al falan diyorlar alamam param yok dedim bende senin dediğin gibi fakat bu seferde de kızım herhalde sizin ailede yiyecek parası bile yok falan diyolar bende fazla uzamadan almak zorunda kalıyorum.
ama artık neyseki sorunu çözdüm ablama söyledim tamam dedi hallederim ben dedi.
(ablam çalışmaz ama babam ona büyük diye fazla para verir, bir de aradasırada babamın işine yardım ettiği için babam para verir)
gelecek hafta ver dedi parayı...

bak ne guzel ablan destek olmuş ama yapma bi daha böyle şeyler.paranızın olmaması ayıp değil bundan utanma.utanması gereken seninle dalga geçmeye çalışanlar.

eminiki annene söylersen başta şaşırır sonra normal karşılar bencede annene söyle bukadarcık bi para için neden canını üzüyosn

Geri