1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Acil cevap verin hamilemiyim ben?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben kan testi yaptırdım 0.21 çıktı sizce hamile olma ihtimalim varmı?

Acil cevap verin hamilemiyim ben? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acil cevap Altın çilek !!!

acil cevap Altın çilek !!!

altın çilekten ölen varmı Kızlar altın çilek kapsülü kullanan var mı aranızda , benim eşim tıp1 diyabet hastası ve bu kapsüllerden alıp zayıflamaya yardım için kullanmak istiyor gerçekten işe yarıyor mu ? Birde alan varsa hangi siteden aldığınızı da der misiniz? Hadi meleklerim yardım edin nolurr:küstüm:
  2. En Fazla Kaç Gün Rapor Alınır lütfen acil cevap verin!

En Fazla Kaç Gün Rapor Alınır lütfen acil cevap verin!

En Fazla Kaç Gün Rapor Alınır Selam arkadaşlar benim rapor almam lazım ama en fazla kaç gün rapor alınabilir bunu çok merak ediyorum, bu konuda bilgi verir misiniz bana:?
  3. Acil cevap verin Regl Döneminde Gebe Kalınır mı

Acil cevap verin Regl Döneminde Gebe Kalınır mı

Regl Döneminde Gebe Kalınır mı lütfen çok acil cevap verin bu benim için çok önemli sizlere olayın detaylarını anlatamıyorum anlatmakta istemiyorum ama sadece bana bir abla olarak şunu söyleyin Regl Döneminde Gebe Kalınır mı ?
  4. Cok onemli yalvaririm cevap verin :(

Cok onemli yalvaririm cevap verin :(

Kizlar ben cok yanlis bisey yaptim biliyorum bunun farkindayim litfen kotu elestirmeyin cok pismanim zaten birdaha boyle bisey yaparsam Allah beni kahretsin Neyse soruyorum kizlar benim yasim kucuk 18 yasimdayim yeni girdim ve erkek arkadasimla biseyler yasadik Anlatiyorum nolur cevap verin :( Prezervatifle yaptik hatta bisey olmasin diye 3 kez degistirdisonra bosalmadan ben yeterli dedim...
  5. Kızlar acil cevap

Kızlar acil cevap

Kızlar adetime 6 gün var bugün pembe bi akıntı geldi kasıklarımda ara ara sızlama şeklinde ağrılar oluyor . İdrar testi yaptım negatif çıktı sizce hamilemiyim??

Sayfayı Paylaş