1. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    359
    Ödül Puanları:
    63

acil klomenle hamile kalanlar adetin 3.mü 5.günümü içmeye başladınız

Konu, 'Gebelik' kısmında esgiii tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar 3. günmü 5. günmü daha şanslı olur bu şekilde hamile kalanlar kaçıncı günde içmeye başladınız?bana doktorum 32. gün dedi ama iki ay kullandım olmadı bişey.

2. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    359
    Ödül Puanları:
    63
    kızlaaar bi fikir verin bugün 3. günümdeyim

3. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    Esgii snra hamile kaldin mi¿

acil klomenle hamile kalanlar adetin 3.mü 5.günümü içmeye başladınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ?

klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ?

klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ? bi istatistik oluşturalım dedim ... hadi bakalım oylayın :Dancing_angry:
  2. soğan kürüyle hamile kalanlar adetin kaçıncı günü başladınız?

soğan kürüyle hamile kalanlar adetin kaçıncı günü başladınız?

arkadaşlar soğan kürünü denemek istiyorum ne zaman başlamalıyım cevaplarsanız çok sevinirim.soğan kürünün hemen bitiminde hemen incir kürüne başlasam sakıncası olurmu?
  3. Klomen kullananlar bende kullandım 3 gün var adetime hamilemiyim acabaaaaa

Klomen kullananlar bende kullandım 3 gün var adetime hamilemiyim acabaaaaa

bu ay 1 kutu klomen kullandım ve adetime 3 gün varken idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı inanamadım hatta iş arkadaşlarımda benimle aynı şekilde mutlu oldular dayanamayıp 4 saat sonra 2. testi yaptım o ilkine göre daha belirgin bir çizgi busefer tamam dedim oldu bu iş dayanabilirmiyim büyük bir mutlulukla hastahaneye kan testi yaptırmaya gittim bana aletlerinin birinin bozuk...
  4. Klomenle hamile kalan varmı?

Klomenle hamile kalan varmı?

Klomen tedavisi, kısırlık (infertilite) şikayeti olan kadınların yumurtalıkların uyarılması amacıyla kullanılan ilaçtır. Genellikle tüp bebek tedavisi öncesinde kadınlarda yumurtlamayı sağlamak amacı ile yumurta çatlatma iğnesi ile birlikte kullanılır. Bu tedavi sonucunda kadınların %75’inde yumurtlama görülmekte ve bu kadınların da yaklaşık %35’i (Klomen tedavisi uygulan 100 kadından yaklaşık...
  5. klomen+ovitirelle ile hamile kalanlar

klomen+ovitirelle ile hamile kalanlar

Kızlar merhaba adetin 4 guni klomene başladım ve 22 mayısta ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum ilk denemem benim gibi olupta hamile kalan varmı çokta umutlanmak istemiyorum 1 yıllık evliyim ve bebeğim olsun çok istiyorum

Sayfayı Paylaş