Etiketler:
  1. naciye_18

naciye_18 Forum Okuru

acil yardım lütfen...

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında naciye_18 tarafından paylaşıldı.

kızlar bugun özel bir hastaneye gidip kan testi yaptırdım ve sonuc 3,55 cıktı ama adetime daha 3 gun var hamile olabilirmiyim bu arada 3 kez de kimyasal gebelik yasadım

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.403
    Ödül Puanları:
    113
    Değer gebelik lehine değil.Mensiniz de 3 günlük gecikme olursa tekrar test yapın.

3. naciye_18

naciye_18 Forum Okuru

ama reglim daha gecmedi 3 gun daha var ben erken yaptırdım normalde degerim hep 1,20 cıkardı bu sefer farklı cıktı

4. naciye_18

naciye_18 Forum Okuru

beyza hanım benim hep kan degerlerim 1,20 cıkardı bu sefer 3,55 cıktı ve reglime 3 gun var erkenden yaptırdım

5. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.403
    Ödül Puanları:
    113
    Gecikme olmadan gebelik testi yaptırmanız net olmayan sonuç almanıza neden olur. Bu yüzden gecikmeniz en az 3 günlük olursa testi tekrar yaparsınız.

acil yardım lütfen... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acil yardim lütfen....

acil yardim lütfen....

benim bi arkadasim almanyada yasiyor ve tr de mardinde bi kizlka nikahladni almanyaya geldi... hic bir evlilik yasamadilar sedece vizenin cabuk olmasindan dolyai sade bir nikah.aile zoruyla olmus birsey..oralari bilirsiniz belki.. almanyaya geldiginde baskjasini sevdi ve ailesinin karsi cikmasiyla evden tasindi o tr deki kizdan bosanmak istedigi icin... bosanma davasi acti.. kiz ´150milyar...
  2. lütfen acil yardım  hanımlar

lütfen acil yardım hanımlar

iyi günler kolay gelsin yaklaşık bir ay önce sevgilimle ilişkiye girdik fakat sadece oral olarak dışarı bir boşalma oldu fakat temizlendi hiç bir hamilelik belirtisi yok ne göğüzleirm acıyor ne kusma ne halsizlik ne sık idrar bir göbeğim şişiyor biraz birde adetim ayın 13de olması gerekirken 3ünde oldu aradan 25 gün geçti ve ben adet oldum hamilelik riski yoktur değil mi ? bu göbek neden şişer ?
  3. hamilemiym lütfen acil yardım

hamilemiym lütfen acil yardım

merhabalar benim sorum su;adetim on gün gecikti gebelik testi yaptım negatif çıktı kan testi yaptırtım hcg 0.6 çıktı ve ilk deafa adetim bu kadar gecikti sizce sorun nedir ? teşekürler
  4. arkadaşlar acil yardim lütfen

arkadaşlar acil yardim lütfen

Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak kısmetse 14 şubatta istemem ve nişanım olcak evde nişanı dışarda yapmıyorum çünkü mayısta düğünüm var. Niye o kadar kısa süre derseniz babam hasta olduğu için uzatmıcaz arayı. şimdi sorum bizim ev çok büyük 50-55 kişilik bir nişan olck daha fazlada olabilir. şimdi kahve yapılırken herkese yapmam gerekirmi yoksa sadece büyüklere anne baba sevgilimin...
  5. LÜTFEN BEYZA HANIM ACİL YARDIM.

LÜTFEN BEYZA HANIM ACİL YARDIM.

beyza hanım mutfakta arka üstü kaydım mutfak koltuğunun ucuna sert oturdum düşmemek için ayağa kalktığımda acı ve kan oldu bekaretime bir şey olmuşmudur allah rızası için yardım edin

Sayfayı Paylaş