acil yardim??????????????????ß

ahueda

Aktif Üye
Üye
acil yardim??????????????????ß
ekranda görüntü yok. Sevgili meleklerim Laptopumda sorun var ekranda görüntü gidiyor titriyor vs. ne yapabilirim???

Best-Toshiba-laptop-image-compilations-da.jpg

Laptop ta görüntü gidiyor neyden kaynaklaniyor?????????????????

ve ekran bozulmus olsa tv ye baglasam olurmu?????????????????????

icinde önemli bilgilerim var kurtarabilirmiyim :S??????????????????????

simdiden cok tesekkürler

Son düzenleme:
canım hemen gıdıp bı net kafeye lebtobunuda gotur rıca et pc deki bilgilerini kopyalat cd ye ve format attır bendede olmustu ole yapmıstım sorun kalmadı

muhtemelen virüs girmiş olabilir ahucum eğer virüs girdiyse format attırıp virüs programı kurman gerek ama yinede daha iyi bir bilen olsa iyi olur :)

muhtemelen virüs girmiş olabilir ahucum eğer virüs girdiyse format attırıp virüs programı kurman gerek ama yinede daha iyi bir bilen olsa iyi olur :)

canim ekran titriyor sonra cizgi cizgi oluyor görüntü bulanik cikiyor!
virusmu dersin? ama programim var yani virus girse haber vermezmi :S yani format atsam düzelirmi???
ekranda sorun olmasinda :S

bence icindeki bilgilerini büyük hafisaya aktar sonrada yeniden isletim sistemini yükle... malesef laptoplarda sIk sIk oluyor bu sorunlar...
ekran bozulsa görüntü hic gelmez, bencede ya virus girmis ola bilir yada aktüel bir update´de bilgisayarina uyusmamazlik olmustur...
Allah yardimcin oslun

bence icindeki bilgilerini büyük hafisaya aktar sonrada yeniden isletim sistemini yükle... malesef laptoplarda sIk sIk oluyor bu sorunlar...
ekran bozulsa görüntü hic gelmez, bencede ya virus girmis ola bilir yada aktüel bir update´de bilgisayarina uyusmamazlik olmustur...
Allah yardimcin oslun

görüntü arada gidiyor hic bir islem olmuyor sonra aküyü arkadan cikarip takiyorum oluyor anlamadim sanirim gidici:(
update yaptim virus taramasi yaptim temiz cikti :( kaydettim bazi seyleri externe festplatteye
vista ya hic format atmadim. XP ye hep atiyordum simdi becerebilirmiyim bilmyiorum ama denicem tekrar giderse simdi durdu bakalim :(

Geri