acilll yardım:(

samur

Yeni Üye
Üye
acilll yardım:(
adetin ilk günü ilişkiye girilirse hamile kalınır mı adet 4 gün sürüyo 4 gün sonraya spermler yaşarmı?? ilişkiye gireli 1.5 hafta oldu dün çok kötü agrı girdi karnıma midem bulantı kustum:( hamilelikte kusarken çok şiddetli agrı olur mu ve 1.5 haftada belli olur mu

Son düzenleme:
Merhabalar bildiğim kadarıyla adet döeminde iken hamile kalma olasılığı söz konusu değil.çünkü 1 ay boyunca döllenmek üzere olgunlaşmış olan yumurta adet döneminde dışarı atılıyor ve bir yenisinin olgunlaşması 10 günden fazla sürüyor.Yani yumrta olmadan döllenme olmayacağına göre hamile kalma riski de olmamış oluyor.Tabi özel bir durum olmadıysa bilemiyorum ama dra gitmenizde fayda var belki idrar yollarıyla ya da rahimle ilgili bi sorun olabilir.İhmal etmemenizi öneririm.

döllenmemiş yumurtanın rahim içinde oluşan zarla dışarı atılmasıdır adet...gebelk oluşması için önce yumurtanın oluşması gerek buda adetn ilk gününden sonra 12 ile 17. günleri arasında olur....imkansız canım hamile olamazsın..

bencede değilsindir.bi kere sperm 4 gün yaşamazki.yaşasada dölleyecek yumurtayı bulamaz.çünkü adet dönemin olduğu için henüz oluşan bi yumurtan yoktur

Geri