acillll 1 saat içinde cvp yazın

gothic kız

Aktif Üye
Üye
acillll 1 saat içinde cvp yazın
ya arkadaşlar sürekli burnum akıyor bıktım artık okulda mendil yetmiyor derste sürekli burnumu çekiyorum ismim sümüklüye çıkacak diye de korkuyorum ne olur yardımm edin.

Sürekli burun akıntısı için mendilden yada selpaktan başka yapacak birşey yok ki :) Öncelikle hastalığını tedavi ettirmen gerekiyor. Bu arada OTRİVİNE idi yanlış hatırlamıyorsam ismi bunu kullanarak ta burnundaki tıkanıklığı giderebilirsin. Sümüklerle birlikte tabi :)

Otrivine den ziyade İliadin isimli burun spreyini tavsiye ediyorum. Daha etkili. Yalnız bu tür ilaçlar 3-4 günden daha fazla kullanılmamalı, burun mukozasını kurutuyor. :tik:
Sen en iyisi bir doktora görün :D:D

Otrivine den ziyade İliadin isimli burun spreyini tavsiye ediyorum. Daha etkili. Yalnız bu tür ilaçlar 3-4 günden daha fazla kullanılmamalı, burun mukozasını kurutuyor. :tik:
Sen en iyisi bir doktora görün :D:D

aaa ben iliadin kullanıyorum şuan ama burun tıkanlıklığı için kullanıyorum ayrıca iki gün oldu kullanalı yarından sonra bırakayım ozaman :hıms:

ya ama oomuyor dediğiniz ilaçları babam dün siz deyince gidip aldı ama ne fayda tam tersine daha kötü aktı burnum okulda her teneffüs mendil alıyorum...

Geri