Açlığımı bastıracak şeyler arıyorum yardımcı olur musunuz?

E

esra.melike

Forum Okuru
Açlığımı bastıracak şeyler arıyorum yardımcı olur musunuz?

Açlığı bastıracak şeyler melek kadınlar kulübü açlığı bastıran şeyler forumda.​

İş yerimde yoğun bir tempoda çalışıyorum ve bu tempo beni ziyadesiyle yoruyor. Bununla beraber epey zayıf olduğumu söylerler. Bu açıdan sürekli acıkıyorum. Açlığı bastıracak şeyler cebimde taşımayı düşünüyorum. Ufak atıştırmalıkların iyi geleceğine inanıyorum. Sizce açlığı bastıracak, enerji verecek ufak atıştırmalıklar neler olabilir? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Merhabalar.
Çağımızda neredeyse herkesin kendine göre yoğun ve yorucu bir iş temposu var. Haliyle de sizin gibi kilo olarak zayıf olan kişiler de enerji kaybı yaşanabiliyor ve bu tempoya dayanamayabiliyorsunuz. Haliyle de açlığı bastıracak şeyler yanınızda bulundurmanızda gerek sağlığınız açısından gerekse de işinizi doğru bir şekilde yapabilmeniz açısından bence önem arz ediyor. O halde dilerseniz sizin için açlığı bastıran önemli besinleri hızlıca sayayım. Badem, ceviz, fındık, sütlü kahve, süt, kivi, elma, muz, çilek, kuru kayısı, beyaz leblebi gibi gıdalar açlığınızı belli bir müddet için bastıracaktır. Açlığı bastıracak şeyler olarak hazır gıdalara sarılmayın lütfen.

Doğru beslenmek çok önemli. Onun için aşağıdaki linki de inceleyebilirsiniz. ''Doğru beslenmek için 10 ipucu'' konumuzda doğru beslenmek adına detaylı inceleme yapabilirsiniz.

Vallahi açlığı bastırmak için çizi vs yiyordum baktım ki işin ucu kaçıyor ben de direkt kebap söylemeye karar verdim :D:D Birde baktım ki kilo almış başını gidiyor sonra da az şekerli olan orta büyüklükte iki üç tane havucu soyuyorum limon suyuna koyup tuz atmadan bardakta önümde kıtır kıtır götürüyorum gerçekten bastırıyor deneyin hanımlar.

Geri