1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

acuka nasıl yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Acuka isimli ilginç bir yemek var bu yemek nasıl yapılır tarifi verebilecek bir kişi var ise iyi olur yapmak istiyorum. Bana lütfen tam olarak acuka yemeği nasıl yapılıyor bilgi verin

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

acuka nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pestil Nasıl yapılır?

Pestil Nasıl yapılır?

pestilin yapılışı pestil nasıl yapılır kayısı pestili nasıl yapılır dut pestili cevizli pestil Pestili çoğunuz biliyorsunuzdur.İçinizde çok seven olduğu kadar belkide sevmeyende vardır yada şimdiye kadar hiç yemeyeniniz... Sizlere pestil yapılışı hakkında bazı bilgileri aktarmak istiyorum.Birkaç çeşidi olan pestil nasıl yapılır ve nasıl yenir konusunda eğer merakınız varsa işte merakınızı...
  2. Rejim nasıl yapılır

Rejim nasıl yapılır

rejim nasıl yapılır rejim nasil yapilir rejim, nedir, nasıl yapılır, listeleri, yapmak, diyet, yemekleri Yaz mevsimine nihayet ki ramak kalmasada az kaldı Melek'lerim. Hepimizi bir telaş sardı, kimimiz yaz alışverişini düşünürken, kimimiz ise yaza zayıf girmeyi planlıyor ve bunun için rejimler uyguluyor. Peki rejim nasıl yapılır; buyrun bu yazımızda öğrenelim Melek'lerim:) Bazı kimseler...
  3. Varak Nasıl Yapılır

Varak Nasıl Yapılır

varak nasıl yapılır varak nasıl yapılır video altın boyama yapımı varak nedir, nasıl uygulanır, altın varak yapımı, yapımı video, altın varak tekniği Aslında varak kenar süsü anlamını taşımaktadır arkadaşlarım. Genelde aynalarda yada resim çerçevelerinde kullanılır. Bayada hoş bir görüntüsü var. Bunu sizler için araştırdım biraz anlatmaya çalışayım. Malzemeler Mdf tepsi Akrilik boyalar...
  4. Aşure nasıl yapılır

Aşure nasıl yapılır

Malzemeler: Yarım kg buğday 1 su bardağı nohut 1 su bardağı kurufasulye 1 çay bardağı pirinç 100 gr kuru kayısı, yıkanmış ve ufak ufak doğranmış 100 gr kuş üzümü 50 gr kuru dut 100 gr çekirdeksiz kuru üzüm 100 gr kurutulmuş elma 100 gr hurma 100 gr mısır (konserve) Kuru incir 1 kg toz şeker 1 portakal kabuğu rendesi 2-3 adet karanfil...
  5. Künefe nasıl yapılır?

Künefe nasıl yapılır?

Evde künefe yapmak istiyorum çok mu zor bilmiyorum lütfen Künefe nasıl yapılır? biliyorsanız banada yazın

Sayfayı Paylaş