1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.318
    Ödül Puanları:
    113

Acun Ilıcalı Survivor Yarışmasının Maliyetini Açıkladı!

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu survivor yarışmasının maliyeti ve yarışmacıların aldığı ücretler hakkında bilgilere yer vermektedir.
    2013 Survivor ünlüler gönüllüler yarışması geçtiğimiz günler de başladı. Dünya da oldukça ilgili çeken Survivor Türkiye yarışmasının yapımcılığını Acun Ilıcalı üstleniyor.

Birçok kişinin çok merak etitği Survivor yarışmasının maliyeti ve yarışmacıların aldıkları ücret konusun da Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklamaların detaylarını sizler için paylaşıyoruz.

< Konu Resmi..>

Survivor'ın pahalı bir yapım olduğunu belirten Ilıcalı "Abartısız söylüyorum bu yıl maliyeti 16 milyon TL'yi buldu. Bunun yaklaşık 3 milyonu konaklama ücretimiz. 150 kişilik bir ekiple 90 gün Panama’da kalacağız" dedi.
    Ilıcalı, Ünlüler takımındaki isimlerin de iddia edilenin astronomik rakamlar almadığını söyledi.Yarışmaya katılan ünlülerin aldığı rakamın mesleklerini icra ettikleri zaman aldığından fazla olmadığını söyleyen ünlü televizyoncu; 'Yarışmada bulundukları sürede çalışmış olsalardı, ne kazanacaklarsa onu alıyorlar.' dedi.Acun Ilıcalı Taner Tolga Tarlacı'nın tweet'leriyle ilgili olarak ise "Nihat ve Taner ödül oyununu kazandılar. Otele gittiler. Orada ne yaşadıkları beni bağlamaz. Çünkü yarışmacıları adım adım takip etmiyorum" açıklamasını yaptı.

Acun Ilıcalı Survivor Yarışmasının Maliyetini Açıkladı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acun Survivor'a Katılacak Ünlüleri Açıkladı

Acun Survivor'a Katılacak Ünlüleri Açıkladı

Acun Ilıcalı twitter'dan 'Survivor Ünlüler 2' yarışmasıyla ilgili bilgi verdi... Show Tv'nin twitter sayfası üzerinden hayranlarının sorularını yanıtlayan Ilıcalı, yarışmaya katılacağı kesinleşen iki ismi açıkladı. Acun ılıcalı "Aslında söylemem ama Show TV twitter sayfası için açıklayabilirim. Mustafa Topaloğlu ve Alp Kırşan kesinleşen isimlerden iki tanesi" dedi.
  2. acun ılıcalıdan survivor sürprizi

acun ılıcalıdan survivor sürprizi

survivor acun ılıcalıdan survivor sürprizi acun ılıcalıdan son dakika herkesin merakla beklediği survivor geçen hafta başladı.daha başlamadan ünlüler ve gönülüler takımından bir kişi elendi.ilerleyen zamanlarda bizleri süprizler bekliyor diyebilirim .bunuda ağzından kaçıran biri bu kimmiş bakalım.çok şaşıracaksınız emin olun.:S Acun Ilıcalı'dan çok konuşulacak hareket! Ünlü yapımcı...
  3. Acun Ilıcalı Survivor Röportajı Bilinmeyenler

Acun Ilıcalı Survivor Röportajı Bilinmeyenler

acun ılıcalı survivor acun ılıcalı survivor 2012 Geçtiğimiz gün halı saha maçında kaşı yarılan ünlü program yapımcısı ve sunucu Acun Ilıcalı büyük başarı yakaladığı projelerinden Survivor ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. Acun Ilıcalı Survivor ile ilgili ilk defa duyacağınız bilgileri şimdi sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Yarışmacı seçme kriteriniz ne? Survivor'a katılacak...
  4. Acun Ilıcalı Survivor'ı Kimin Kazanmasını İstiyor?

Acun Ilıcalı Survivor'ı Kimin Kazanmasını İstiyor?

acun ılıcalı acun ılıcalı haberleri acun ılıcalı survivor 2013 Sevgili melekler, yaptığı programlarla herkesin gönlüne taht kuran, şov dünyasının bir numaralı ismi haline gelen Acun Ilıcalı, geçtiğimiz gün verdiği bir röportajda Survivor 2013 için bir favorisinin olduğunu belirtti. Ser verip sır vermeyen Ilıcalı, birincilik için 5 adayı olduğunu söyledi.. Acun Ilıcalı, Hürriyet...
  5. Acun Ilıcalı ve Gülse Birsel Bomba Gibi Bir Yarışmayla Geliyor

Acun Ilıcalı ve Gülse Birsel Bomba Gibi Bir Yarışmayla Geliyor

acun ılıcalı gülse birsel yarışması ne zaman başlıyor,acun ılıcalı gülse birselin yeni projesi nedir,gülse birsel ve acun ılıcalı yarışma konsepti Acun Ilıcalı, TV8’deki yeni Yarışma programı için Gülse Birsel’le işbirliği yaptı. İkili, hayata geçirecekleri ortak projeyle Türkiye’nin en komik ismini bulmaya çalışacak. Mizah gücüne ve komedi dalında oyunculuğuna güvenen her yaştan isme...

Sayfayı Paylaş