Acun yüzünden düşüverdim gariiiii...

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Acun yüzünden düşüverdim gariiiii...
Dün çok kötüydüm ama bugün gülüyorum.. gerçekten komik birşeydi yaşadığım belki anlatınca komik ama dün gerçekten zor durumda kaldım resmen..

Arkadaşlar ben fb spor klübünde çalışıorum ve her maçlara gitmek zorundayım( çok lazımmış gibi) ve dün yine o maçlardan biri yapılıyordu ben saat 8 gibi stattayım.

Ofise girdim elime bir ton evrak aldım iki elimde dolu olduğundan kolum ile kapıyı zorluyorum açmaya çalışıyorum .( bu arada ben şıkıdım şıkıdım giyinmiş süslenmişim hani yönetim orda ünlüler vs. geliyor ya .. çekmişim beyz gömleğimi ayagıma topuklu papuçlarımı siyah kumaş araboy eteğimi ... ) oda ne birden karşımda biri...

acunilicali1-5888.jpg

Acun Ilıcalı... dedim noluyoo elimdeki evraklarla beraberr ben kütttt yere ..
dusme1-5370.jpg

evraklar bi yana ben diğer yana ... topukk bambaşka bi yana :S:(

kirilantopuk1-8642.jpg

Allahım oda ne Acun :D

Demez mi bana Relaxx relaxxx sakin oll ! lennn dedim noliii orda kaldım öylece sanki ben onun yüzünden düşmüşüm gibi sanki onu görünce heyecanlanmış gibi... ( ki sürekli gördüğüm biri) sadece beklemediğim bi an ve beklemediğim yerde karşıma çıkması ve pozisyonumun( ellerim dolu ve iki büklüm olmuş kapıyı kolumla açmaya çalışıyo olmam) uygun olmaması bu sebebten yanii benim yere çakılmam... başka bişeden deil... oda yetmemiş gibi kırılan topuk yüzünden o etegin altına giydiğim beyaz spor ayakkabılarımdan hiççç bahsetmiyorum bile :S
:ehi:
ee gelde bunu Acun' a anlat...naniknanik:boink:

Ayaklarına kapandım gülüm ya adamın oda ama bi an kaldı öyle suçlu hissetti kendini sonrada anlattıgım gibi bide kahve ısmarladı da o içti balım ya ben utancıma içemedim bilem :S

Herşeye rağmen komedi bi akşamdı bide maçı aldık ya keyflerde yerindeydi... sabah işe bi geldim herkes beni arıo kahkaha basarak :)

Hahhayyy acun koşsun benim peşimden :D:D çok dolanıyoda yüz vermiyorum biliyomusun:D

Şaka bi yana Hayalim komik bi durumdu bi o kadar da rezil..

Acun, acurluk yapmış ama olacağı varmış Belen :D:D Düşme vakkaları evet can yakar, utanç verir ama komik gelir :D:D İyi bari eteğin mini değilmiş, yoksa utancın ikiye katlanırdı :D:D

Geçmiştir çünkü aradan zaman geçmiş ama yinede geçmiş olsun şekerim :D:D

Geri