Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

AD bebek isimleri

Konu, 'a-Erkek İsimleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ad: çok eskiden yemen taraflarında bulunan ve hud peygamber tarafından imana getirilemediği için Allah tarafından yok edildiğine inanılan bir kavmin adı

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    Ad diye bir isim olucağnı düşünemiyorum bile :D ve bir bebek :)

AD bebek isimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adım adım tüp bebek

Adım adım tüp bebek

ismail çepni fsh hormonu nasıl düşürülür fsh nasıl düşürülür tüp bebek tedavisi kaç gün sürer tüp bebek kaç gün sürer Adım adım tüp bebek 35 yaşını geçmiş çiftler ve bazı hastalıkları olanlar, korunmadıkları halde hamilelik oluşmuyorsa altı ay, daha gençler ise bir yıl bekleyip doktora başvurmalı Günümüzde çevremizde çocuk sahibi olamayan çiftlere daha sık rastlar olduk. Bunda, artık...
  2. Bebek İsİmlerİ

Bebek İsİmlerİ

bebiş isimleri bebis isimleri ada erkek ismi kız bebiş HAYDİ BU BÖLÜME HERKES EN BEĞENDİĞİ BEBİŞ İSİMLERİNİ YAZSIN BEN BAŞLIYORUM KIZ ERKEK ŞEVVAL OZAN AÇELYA ORKUN SERTAB SERHAT BENİM İKİZLERİM OLUCAK ALLAH NASİP EDERSE BANA İKİ İSİM LAZIM İŞİM ZOR
  3. AF bebek isimleri

AF bebek isimleri

Afer: çok beyez, bembeyaz Affan: kötü şeylerden kaçınan kötülüklerden uzaklaşan Afgan: heyecanlı, çabuk öfkelenen orta asya' da yaşayan müslüman bir kavim Afuv: daima affeden, merhametli esmaü'l-hüsna'dandır "abd" takısı alarak kullanılır Afif: namuslu Afil: uful eden, grup eden, batan (güneş, yıldız) görünmez olan, kaybolan Afşar: atak, uyumlu, oğuz boylarından birinin adı...
  4. AG bebek isimleri

AG bebek isimleri

Agah: bilgili bilen haberli uyanık Ager: doğru ve temiz kimse Agra: çok sevimli, yakışıklı
  5. AL Bebek İsimleri

AL Bebek İsimleri

tatarca isimler uluslararası erkek isimleri uluslararasi erkek isimleri sanatcıların bebek sanatcıların bebeklerinin Alaaddin: din uğruna çalışan Alaaddin: din uğruna çalışan Alaatin: dini yükseltmek, yüceltmek için çalışan Alabora: teknenin ters dönmesi Alaçam: çam ağacının değişik renkler gösteren bir çeşidi Aladoğan: bir kuş türü Alakoç: benekli koç Alakurt: değişik renkli kurt...

Sayfayı Paylaş