ada mutfak önerisi ve modelleri istiyorum

E

elamm 17

Forum Okuru
ada mutfak önerisi ve modelleri istiyorum
selamm yıllardır süren kiracılıktan sonra artık yakın bir zaman da kendi evime geçecem şükür.. Allah isteyen herkese nasip etsin aldığımız evin mutfak modelini hiç beğenmedim eşim de sağolsun mutfağın benim için ne kadar önemli olduğunu bildiğinden dolayı üzülme sıfırdan sana mutfak yaptıracam sen yeterki model beğen gerisine karışma dedi. bende şu ada mutfak modellerini çok seviyorum evimizin mutfağıda oldukça uygun gayet geniş bir mutfağı var bana ada mutfak modelleri verirmisiniz belki beğendiğim bir model olursa aynısını yaptırmayı dşünüyorum şimdiden teşekkürler

Biz bayanların bana göre en büyük tutkularından biride mutfak modelleridir. Bir evin en çok konforlu olması gereken yerde mutfaklardır sonuçta bayanların vaktinin birçoğu mutfaklar da geçiyor. Konu komşumuz yada dostlarımızla en keyifli sohbetler yine mutfaklar da yapılıyor. Ada mutfak önerisi istemişsiniz sizin için seçtiğim oldukça modern ada mutfak modellerini paylaşıyorum.

1-Amerikan-Mutfak-Tasarım-Bursa.JPG
ada_mutfak_modelleri_2015-2.JPG
ada_mutfak_modelleri_2015-16.JPG
beyaz-ada-mutfak-modelleri.JPG
franke-mutfak-urunleri-31.JPG
sik-ada-mutfak-modelleri.JPG
son-moda-ada-mutfaklar1.JPG

Mutfağınızın ebatlarını bilmediğimden dolayı farklı ölçülerden oluşan ada mutfak modellerini paylaştım. Ada mutfak modelleri özellikle açık oturma odası ve mutfak bir olan yerlerde çok şık ve kullanışlı oluyor. Ortada bulunan ada alanını yemek masası konumunda da değerlendirebilirsiniz bu sayede ayrı bir mutfak masası koymanıza da gerek kalmaz. Bunun yanın da ada mutfağın orta alınını farklı şekillerde değerlendirebilirsiniz. İster üst kısmına ocak ve lavabo alanı isterseniz tek ocak yada lavabo koydurabilirsiniz bunun yanında alt kısmını ise biz bayanlar için çok önemli bir detay olan mutfak da fazla dolap seçeneği ile değerlendirebilirsiniz. Üst kısmında ise günümüz de oldukça modern ve şık hatta görünümü avize gibi duran davlumbaz modelleri ile tamamlayabilirsiniz.

Geri