Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Adaçayının Zararları Var mı ?

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Adaçayının zararları Adaçayı zararlı mı
    Adaçayı ve zararları hakkında bilgi

Herşeyin azı karar, çoğu zarar melekler biliyorsunuz. Ve de sağlıklı olan bir çok besini tüketmek de bazı durumlarda sakıncalı olabiliyor. Bu makalemizde adaçayının zararları var mı sorusunun cevabını arayacağız :tik:

< Konu Resmi..>

Adaçayı, memleketimizde fazlaca tüketilen bitkisel bir çaydır. Hamile bayanların ve emziren anne adaylarının kesin olarak uzak durması gereken bir bitkidir. Tüp bebek veya aşılama yöntemi uygulanacak olan bayanların adaçayından uzak durmaları gerekir. Epilepsi hastalarının da kesin olarak uzak durması gereken bir bitkidir. Çocuk yapmaya karar vermiş olan eşler adaçayı tüketmemelidirler. Bu kural sadece kadınlar için değil, aynı zamanda erkekler için de geçerlidir. Adaçayı içme alışkanlığı olan erkeklerin sperm sayıları azalır.

Adaçayının Zararları Var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kullandığımız Tatlandırıcıların Bir Zararı Var mı?

Kullandığımız Tatlandırıcıların Bir Zararı Var mı?

tatlandırıcılar, zararlımı, nedir, tehlikelimi, öneriler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Gerek şeker hastalığı,gerekse kilo vermek sebepleriyle kullandığımız tatlandırıcıların zararı var mı dersiniz?Şekerden uzak duracağız diye acaba sağlığımızı başka tehlikelere mi atıyoruz? Bu yüzden dikkat etmemiz gereken şeyler var aslında. Bu yapay...
  2. Açlık Otunun Zararları Var mı ?

Açlık Otunun Zararları Var mı ?

Açlık otunun zararları Açlık otu zararlı mı Açlık otunun yan etkileri Alternatif tıp tedavisinde kullanılan şifalı bitkilerden açlık otunun zararları olup olmadığını merak ediyorsanız, buyrun makalemizden öğrenelim melekler :) Açlık otları, bileşik yapraklı, çoğunlukla sarı çiçekli, baklaya benzeyen yassı, odunumsu ve sert meyveli bitkilerdir. Bu meyvelerinin içinde, rengi kırmızımsı...
  3. Kızlar Nescafe'nin Zararları var mı varsa ne?

Kızlar Nescafe'nin Zararları var mı varsa ne?

Ben gün de bir kaç kupa Nescafe içiyorum alışkanlık olmuş içmediğimde baş ağrısı yaşıyorum ve niyeyse çok gergin oluyorum acaba Nescafe'nin Zararları var mı varsa Nescafe'nin Zararları nelerdir?
  4. baharatların zararları var mıdır ?

baharatların zararları var mıdır ?

Melekler, sizler de iyi bilirsiniz ki yemeklerin tadı baharatlarla çıkar. Ben de mutfağımda bol bol baharat kullanırım. Kaş yaparken göz çıkarmayalım, acaba diyorum baharatların zararları da var mı?
  5. Vitamin Haplarının Zararlarından Haberiniz Var mı?

Vitamin Haplarının Zararlarından Haberiniz Var mı?

vitamin haplarının zararları, vitamin hapları, vitamin içmenin zararı Sevgili melekler, özellikle bisiklet, kayak ve koşu gibi dayanıklılık gerektiren sporlarla ilgilenenler başta olmak üzere, zaman zaman kendimizi yorgun hissettiğimizde çoğumuz C ve E vitamini içeren halara sarılırız. Oysa uzmanlar özellikle dayanıklılık gerektiren sporlarla uğraşanların C ve E vitamini haplarından uzak...

Sayfayı Paylaş