Adalarda denize girilecek yerler nerelerde yorum yapar mısınız?

• Konbuyu başlatan Uzunakilailesi
  • Başlangıç tarihi
U

Uzunakilailesi

Forum Okuru
Adalarda denize girilecek yerler nerelerde yorum yapar mısınız?

Adalarda denize girilecek yerler melek kadınlar kulübü adalarda denize girilecek yerler ekşi forum'da.​

Arkadaşlar İstanbula gitmeyi planliyoruz özellikle adaları düşünüyoruz da hem adalarda otelde kalmak istiyoruz hem de adalarda böyle güzel denize girilecek yerler var mı rahat ve sessiz? Adaları çok görmek istiyoruz ailecek oranın o trafikten uzak güzelliğini görmek istiyorum çok uzun zamandır gitmek istiyorum aslında çoluk çocuk nasip olur inşallah. Adalarda nereye gitmek gerekir tüm adaları kaç günde gezebiliriz? Adaların denizi de çok güzelmiş de adalarda denize girilecek yerler nereler acaba? Adaları iyi tanıyan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

images (27).jpeg

Adaları bilmem de daha hava soğuk yahu :D:D Bilen birileri yazsın ancak gireriz ancak yer buluruz güzel yere benziyor ama resimlere bakınca :)

Merhabalar
İstanbul Adalar İstanbul'un en güzel yerlerinden birkaçı diyebiliriz galiba. Büyüklü küçüklü kimilerinde yerleşim yerleri bulunan harika adalar topluluğu. Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kinaliada ve Sedefadasi bunlar yerleşim olan yerler. Tavşan Adası, Kasık adası, Yassiada ve Sivriada buralarda da sürekli bir yerleşim söz konusu değildir. Adalar bolgesine vapur ile gidilebilir. Mutlaka her bir adaya gidilmeli deniyor hepsi ayrı ayrı güzellik barındırdığı söyleniyor.

"Adalarda denize girilecek yerler nereler"​

Özellikle fayton turları ile meşhur adalar bisiklet sürmek için de harika bir doğası ve alanı var. Heybeliada'da Çam limanı bölgesinde temiz plajlarında yüzebilirsiniz. Kınalıada'da ise Ayazma koyunda yüzebilirsiniz. Burgazada'da ise Kalpazankaya koyunda yüzebilirsiniz. Temiz yüzülecek koylar bulabilirsiniz adalarda rahatlıkla. Adalar özellikle doğası ile meşhur mutlaka doğa yürüyüşleri yapın tadını çıkarın.

İstanbul gezilesi görülesi harika bir şehir. Mutlaka gidip herkes ömründe bir kez de olsa görmeli. Efsanelerle dolu bir şehir. "İstanbul'da Avrupa yakasında gezilecek yerler listesi istiyorum" yazımızı inceleyerek İstanbul'da Avrupa yakasında gezilecek yerler listesini görebilirsiniz.

Geri