Adaletin Bu Mu Dünya Halil Sezai hapse mi girecek şimdi ?

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Adaletin Bu Mu Dünya Halil Sezai hapse mi girecek şimdi ?

Halil Sezai son durum Halil Sezai hapse mi girecek hapse mi giriyor ?​

Evet kızlar şimdiki gündem bu tabiki bizler olayın iç yüzünü bilemiyoruz ama haberlere konu olan ve yaşlı komşusunu hunharca döven bir adam gördük ilk önce kameralarda bir çok yer sosyal medya her yer çalkalandı olur mu öldürün Halili'i vay sen ne bilmem nesin diye bir çok haber dolaştı durdu. Şimdi bugün alınan bir haberde Halil Sezai'nin bu malum davası için Savcılık iddaname hazırlamış. Millete efelik kadayılık yapmayacaksın diyenlerden tutun da tutuksuz yargılansın diyenler onun haricinde tecavüzcülerin elini kolunu dap edenlerin poposunu sallayarak gezdiği bir Türkiye'de bu revamı diyenler var.
halil sezai hapse mi giriyor.png

Halil Sezai 13 yıl ile yargılanıyor. Ceza alacak diyenler çoğunlukta. Şu anda Twitter gündeminde #halil sezai diye bir çok giriş yapıldı bile. Siz ne düşünüyorsunuz ? Hani bu memlekette Aleynaların şüpheli ölümleri vardı dayaklar vardı bu sanıkların tamamı yüzlerine bakıldığında burdayım diyor da. Hani bu sanıkların duruşmaları tutuksuz devam ediyor da Halil Sezaiye bu reva mı ?

Çok merak ediyorum sizler ne düşünüyorsunuz.

Paylaşılan bazı tivitler şu şekilde arkadaşlarım onları da eklemek istiyorum.

Faik BODUROĞLU

Halil Sezai için 13 yıl 10 ay hapis istenmiş, benden de 10 yıl , yok mu artıran ey eşine çoluğuna çocuğuna şiddet uygulayan mahluklar yok mu artıran belki sizin yerinize de yatar delikanlı gibi..

şifa ama kendine
Halil Sezai ye 13 yıl hapis cezası istemişler darp ettiği için, adama tecavüz edip öldürse bu kadar sene istemezlerdi

hibritcikız
Halil Sezai 'ye sırf komşusunu dövdü diye 13 yıl hapis cezası veren adalet ; bir kızı dövüp canlı yayın açan, kadın pazarlayan, belinde silahla dolaşıp milleti ölümle tehdit eden Ümitcan Uygun'u ifade almaya bile çağırmıyor.

İlk mesaj benim kimseye kaptırmam. Yani ben Müge Anlı'yı izleyip oradaki suçlu görünen at hırsızlarını gördükten sonra bu adama bu iddanameyi kim hazırladı merak ediyorum. Benim bi davam var adam hakkımı gaspetmiş durumda 2 yıldır dava sürüyor adam elini kolunu sallayarak geziyor bu işlerin böye olmaması gerekiyordu yazık gerçekten hapse girerse üzülürüm

Ya tamam adam orantısız zerre haz etmem müziği bana uymaz tatilde denk gelmişti inanılmaz kasıntılı bi adam geldi bana da bunları bi tarafa bırakıyorum yahu ülkenin harbi çivisi çıktı üfürükçüler tecavüzcüler at hırsızları yahu herkes serbet ayıpdır günahtır vallahi üzüldüm şimdi okuyunca

Sahi ya sizde okuyunca farkettim o hani şereften yoksun bi tükürükçü üfürükçü sahte hoca var dı ne oldu allaşkına ona bi gelişme var mı hapiste ceza aldı değil mi ?

Sahi ya sizde okuyunca farkettim o hani şereften yoksun bi tükürükçü üfürükçü sahte hoca var dı ne oldu allaşkına ona bi gelişme var mı hapiste ceza aldı değil mi ?
Hapiste mi :D:D Yok daha neler öyle bişi yok. Üfürdü gitti o iş kapandı gündem şimdi Halil Sezai hapse girsin

Bu kadar cani tecavüzcü dışarıda dolaşırken hiçbirini bir ceza gelmezken bu adam bir kavga etti diye 13 yılla yargılanıyor tamam iyi bir şey değil Tasvip etmiyorum ama adalet yok adamı da sevmem yani müziğini de dinlemem ama adalet yerine gelmesi lazım önce suçlular girsin bunlar ufak tefek şeyler

Bi de hanı şu ismi aklıma gelmedi şimdi 12 13 yıl hapis verdiler bir kadını korudu diye soruyorlar bi daha olsa ne yaparsın diye de yine yardım ederdim o kadın adiyor gerçekten üzüldüm. Bu tür şeyleri gördüğümüzde duyduğumuzda haber olarak okuduğumuzda malesef adaletin bu mu dünya diyoruz. Neydi kızlar bu vatandaşın adı 13 yıl verilen hatırlayamadım bak şimdi. Bilen yazsın bende bulunca yazcam çok üzüldüm bu çocuğa....

Bi de hanı şu ismi aklıma gelmedi şimdi 12 13 yıl hapis verdiler bir kadını korudu diye soruyorlar bi daha olsa ne yaparsın diye de yine yardım ederdim o kadın adiyor gerçekten üzüldüm. Bu tür şeyleri gördüğümüzde duyduğumuzda haber olarak okuduğumuzda malesef adaletin bu mu dünya diyoruz. Neydi kızlar bu vatandaşın adı 13 yıl verilen hatırlayamadım bak şimdi. Bilen yazsın bende bulunca yazcam çok üzüldüm bu çocuğa....
Kadir şeker yazık oldu

Evet hayatım ismi aklıma gelmedi Yazık Oldu Kadir Şeker'e.... Yardım etmekte suç ama ortada bi cinayet var ne bileyim daha değişik bir ceza olabilirdi....

Geri