Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adanadaki melekler yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Herkese merhabalar.size ıstanbuldan yazıyorum..nişanlım askerliğini osmaniye c tipi kapalı cezaevinde yapmakta.bende onu ziyarete gitmek istiyorum uçak ile adana şakirpaşa havaalanında ineceğim ama sonrasını bilmiyorum nişanlımda bilmiyor bende size danışmak istedim benim en kolay şekilde oraya nasıl gidebilecegimi hem araç hem süre açısından aktarabilirmisiniz acil

Adanadaki melekler yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adanadaki Diğer Melekler

Adanadaki Diğer Melekler

Sevgili arkadaşlarım, Adana ve çevre illerde bulunan diğer Melekler Buraya yazsınlar tanışsınlar kaynaşsınlar. M.C
  2. yardım melekler

yardım melekler

sevgili melekler ; ben sanırım birine aşık oldum sabah akşam onu düşünüyorum.Rüyalarıma bile giriyo napcam ben böyle :) acaba ona duygularımdan bahsetsem mi ??:d040:
  3. Lütfen yardım melekler :(

Lütfen yardım melekler :(

Merhaba arkadaşlar, Ben foruma yeni üye oldum, bir çok kişi gibi yardıma ihtiyacım lütfen yardım edin. yaklaşık iki senedir, tanıdığım biri var. adını koyamadığımız bir ilişki var, çünkü bir gelip iki kaçıyordu ve hep beni soğuk olmakla suçluyordu. Ben de onun bir gelip iki gitmelerinden dolayı gerçek duygularımı belli edemiyordum. Ama ne zaman birine ihtiyaç duysak önce birbirimizi arıyoruz....
  4. Melekler yardım yaaa

Melekler yardım yaaa

Sitede paylaşılan nisanliklar var nerde satılıyor bu modeler :((
  5. Melekler yardım edermisiniz..

Melekler yardım edermisiniz..

Az önce tahlil sonuçlarımda nucleus boyanması görülmüştür diye yazıyordu.Bunun ne deemek olduğunu bilen varmı.??

Sayfayı Paylaş