1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Adele Adele Adkins kimdir hayatı

  Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Adele Laurie Blue Adkins kimdir, Adele Adele kimdir hayatı


  Merhaba Sevgili melek'ler ve Adele Laurie Blue Adkins kimdir diyen siz sevgili misafirler... Bu yazımızda ünlü sanatçı Adele Laurie Blue Adkins hakkında ve hayatı hakkında merak ettiğiniz tüm bilgielri sizlerle paylaşıyoruz arkadaşlarım.

  < Konu Resmi..>


  Adele Laurie Blue Adkins 5 Mayıs 1988 yılında bekar bir annenin kızı olarak İngiltere'de doğdu.4 yaşındayken şarkı söylemeye başladı.Adele, müziğe sevgi ve tutku ile bağlanması konusunda Spice Girls'ün büyük bir etkisinin olduğunu açıklamıştır.

  Adele genç bir kızken, Spice Girls'ü akşam partilerinde taklit etti. Şarkıcı Gabrielle gibi görünebilmek için annesi, pullarla bir göz maskesi yaptı ve Adele bunun utandırıcı olduğunu dile getirdi.

  Adele 11 yaşındayken annesi, West Norwood, Güney Londra'ya taşındı. West Norwood, Adele'in 16 yaşındayken yazdığı ve ilk kaydı olan "Hometown Glory"nin o günlerin konusuydu. Adele Adkins Güney Londra'ya taşındıktan sonra Aaliyah, Destiny's Child ve Mary J Blige gibi şarkıcılar ve R&B ile ilgilenmeye başladı.

  Adele Adkins 2011 BRIT Ödülleri performansından sonra albümde yer alan "Someone Like You" parçası Birleşik Krallık'ta bir numara olurken albüm de bir numarada kaldı. Birleşik Krallık'ta art arda on bir hafta bir numarada kalarak 1990 yılındaki en iyiler toplama albümü The Immaculate Collection ile listede 9 hafta kalan Madonna'yı geçerek Birleşik Krallık Albüm Listeleri'nde en uzun süre kalan kadın solo sanatçısı oldu.
  Albüm ayrıca Birleşik Krallık'ın en çok indirileni olarak rekor kırdı.

  Adele Adkins şarkıları

  Chasing Pavements
  Cold Shoulder
  Crazy For You
  Don't You Remember
  First Love
  He Won't Go
  Hiding My Heart
  Hometown Glory
  I'll Be Waiting
  Love Song


   
Adele Adele Adkins kimdir hayatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Adele - 19

  Adele - 19

  Adele - 19. 19 is Adele's debut album. It was released on 28 January 2008, the week after the lead single, "Chasing Pavements", was physically released. It debuted at number one on the UK charts on its first week. As well as the standard tracklist, the album features three bonus tracks: "That's It I Quit I'm Movin' On" (Sam Cooke cover and "Chasing...
 2. Adele Hayatı,şarkıları

  Adele Hayatı,şarkıları

  Adele Hayatı,şarkıları hakkında merakım uyandı. Kızlar merhaba diyor ve sizden Adele Hayatı, biyografi bilgilerini bekliyorum.
 3. Adele Laurie Blue Adkins kimdir

  Adele Laurie Blue Adkins kimdir

  Adele Laurie Blue Adkins biyografi Adele Laurie Blue Adkins hayatı hakkında bilgiler Merhaba Sevgili melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler... Bu yazımızda Adele Laurie Blue Adkins hakkında ve Adele Laurie Blue Adkins hayatı hakknıda merak ettiğiniz tüm bilgileri konu alıyor ve Adele Laurie Blue Adkins biyografi bilgilerini sizlerele paylaşıyoruz. Adele Hayatı,şarkıları...
 4. Adele Adkins kimdir

  Adele Adkins kimdir

  Adele Adkins kimdir Adele Adkins kimdir hakkında bilgiler arıyorum merhaba arkadaşlar Adele Adkins kimdir biyografi bilgileri var mı sizin sitenizde acaba?
 5. Adele Lovesong Çevirisi

  Adele Lovesong Çevirisi

  Adele Lovesong Çevirisi Adele Lovesong şarkı Çevirisi Merhaba miller ben Adele Lovesong şarkısının Çevirisini istiyorum sizden. Umarım yardımcı olursunuz tşkler:)

Sayfayı Paylaş