1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adet belirtilerim var gibi acaba hamilemiyimdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhabalar...orda olanlar varmı acaba......23 unde regl olmam gerek ama çok hafif belirtilerim var.4 gun once 1 damla pembemsi bişey geldi.offf emin olamıyorum !

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yokmu tecrübeli olanlar bana yazabilecek :)

3. tekqerceqiim

tekqerceqiim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    164
    Ödül Puanları:
    43
    canim eger bir damla pempe bir leke geldiyse hayirli olsun bebisin cünkü yerlesme kanamsi olabilir

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hüsrana uğramakta istemiyorum 9 aydır her ay hüsran yaşıyorum :(((

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yumurtlamayı takiben ara ara damla olarak kahve akıntım olmuştu.kesin gene tutmadı dıye üzülürken cuma günü pembe lekeyi gördumsonra tekar umutlandım.acabamı die..bu hafiften kasık ağrım var..batma gibi ama her ay regli öncesi olan kanallarımda açılma hissetmedim henüz..akıntmda kesildi..umudum arttı ama :((( hiç belirtimde yok gögusler aynı yani.

adet belirtilerim var gibi acaba hamilemiyimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet belirtileri

Adet belirtileri

Adet belirtileri ne zaman başlar? Ve belirtiler arasinda en çok görülen nedir ?
  2. Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim

Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim

Ya benim adetime 2 gün var adet olacak mis im gibi hissediyorum 15 gündür Goguslerim ağrıyor sertleştiler midem kaziniyor sürekli aç hissediyorum. Kasiklarim da batma lar oluyor dün normal idrar testi yaptım negatif. .. sizce hamile olma ihtimali m varmı
  3. adetime 13 gün var acaba hamilemiyim

adetime 13 gün var acaba hamilemiyim

merhaba kızlar Gözde ben adetime 13 gun var kasiklarim da ve göğüslerim de ağrı var bide pko luyum acaba hamilemiyim dır test yapsam cikarmi
  4. Adetim düzensiz acaba hamilelik var mı hamilemiyinm ?

Adetim düzensiz acaba hamilelik var mı hamilemiyinm ?

Adet düzensizliği var bende genelde ayın 1. Oluyorum ozaman olmazsa 25. Oluyorum Mayıs 1 de bekledim 24 oldum. Buraya kadar bir problem yoktu 15 gün sonra tekrar hastalandım açık pembe renginde hastaneye gittim test yapmak için beta hcg sonucu 10,9 çıktı 2 sonra gel dedi doktor gittim yine kan testi yaptı bu defa sonuç 14,27 çıktı yine 2 gün sonra çağırdı ne yapcam bilmiyorum hamilemiyim sizce
  5. Adetime 2 gün var  acaba hamilemiyim ?

Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim ?

Kızlar merhaba eşim gemi kaptanı olduğu için belirli zamanlarda gorusebiliyoruz benim adet dongum 27 gündür bu ay yumurltama döneminin son günü ilişki yaşadım geçen hafta biraz kaşık ve bel ağrım oldu bu hafta regl hafta ama hiçbir belirti yok göğüslerim bile sismedi ara ara egildikce batar gibi ağrı oluyor Sol kasigimda bide Sürekli idrara cikiyorum hamile olabilir miyim? Test yapsam mı?

Sayfayı Paylaş