Etiketler:
  1. Sseeddaaa

Sseeddaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Adet bitti 2 gün sonra birlikte olduk Hamile miyim acaba??

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında Sseeddaaa tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaslar.. Adetim bittikten 2 gun sonra esimle iliskiye girdik.. Tabi kazaya kurban gittik orası ayrı :).. İliskiden 10 gun gecti adetime daha var ama sizce hamile miyimdir.. Test yapmam gerekir mi yoksa daha belli olmaz biraz bekliyim mi??

gebelik belirtileri.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Aralık 2016
  2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.403
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba Her dönem gebe kalamak mümkündür (ovülasyon düzensizliğiyle) beklenen mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yapın.Şimdi test yapmanız bir şey ifade etmez.

Sseeddaaa bunu beğendi.
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Adet bitiminden hemen sonra yaşanılan ilişkilerde hamilelik durumu hemen olmaz. Yani olsaydı zaten iki gün sonra belli olmazdı. Karıştı ortalık galiba biraz daha açalım size. Şimdi kadınların yumurtlama dönemleri vardır genelde bu dönemler de ilk adet başlangıç tarihinden itibaren 10-14 gün arasında olur dolayısı ile sizin hamile kalma riskiniz ya da öyle bir durum yok görünüyor

Adet bitti 2 gün sonra birlikte olduk Hamile miyim acaba?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetten hemen sonra birlikte oldum hamile kalırmıyım?

Adetten hemen sonra birlikte oldum hamile kalırmıyım?

Adet bitiminde ilişki ile gebelik olabilir mi sorusunun yanıtı ok net ve kesindir. Evet, hamile kalınabilir. Kişinin yumurtalıklarının aktif olarak çalışması demek onun her zaman diliminde hamile olabileceğini göstermektedir. Bazen geç yumurtalama ya da erken yumurtalama dönemlerinde bu gibi hamile kalma durumları yaşanıyor ve örneklere baktığımızda bu oran hiçte az gibi durmuyor. Dolayısı...
  2. Adetim 2 3 gün de bitti

Adetim 2 3 gün de bitti

Arkadaşlar benim yaşım daha küçük ve erkek arkadaşımla korunmasız yaptık ve o da ne yaptığını bilmiyor. Hamilemiyim değilmiyim bilmiyorum adetim 2 3 gün geldi ve 2 aydır boyle ilişki göördüğümüz günden beri. Ama hastaneye baş dönmesiyle gittim kanıma bakıldı eğer hamile olsam orada gözükürdü ayrıca bobreklerime ultrasonla bakıldı. Eğer hamile olsam orada gözükürdü değilmi ? Çok şüpeleniyorum...
  3. Adetimden 2 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hamile kalmış olabilir miyim ?

Adetimden 2 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hamile kalmış olabilir miyim ?

Adetimden 2 gün sonra erkek arkadaşımla ilişkiye girdik sürtünme yoluyla. ilişkiden sonra sabah göğsümde ağrı ve birden çok akıntı geldi zevk suyundan hamile kalmış olabilir miyim
  4. Adetim 17 gün geçti melekler acaba Hamile miyim ??

Adetim 17 gün geçti melekler acaba Hamile miyim ??

Merhabalar Biz esimle 3 aydır çocuk yapmaya çalışıyoruz. İlk iki ay tutmadi ve geçikmeden hemen adet oldum.bu ay ise 17 gün gecti henüz adet olmadim.en son 2 aralikta regl oldum.17 ocakta kan testi yaptik. Negatif çıktı. Ama hala adet olmadım ve hiç adet belirtisi yasamiyorum.bugune kadarda maksimum 3-4 gün gecikmistir adetim.kisacasi benim sorum şu kan testi olumsuz ciksada sonradan hamile...
  5. Adet bitiminden 3 gün sonra hamile olabilir miyim

Adet bitiminden 3 gün sonra hamile olabilir miyim

Merhabalar ben düzenli olarak doğum kontrol hapı kullanıyorum ve adetim Tam zamanında oldu bu ay. Adetim bittikten 3 gün sonra ilişkiye girdim ilk başta bi şey yoktu fakat sonra biraz kan geldi . Acaba hamilelik falan olabilir mi nedeni ne olabilir bu kanamanin

Sayfayı Paylaş