Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Adet Dönemin de Hamile Kalma Olasılığı Varmı?

Konu, 'Kadın Hastalıkları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu adet döneminde hamile kalınırmı hakkında bilgilere yer vermektedir.
    Genel olarak adet dönemin de hamile kalınmayacağı bilinir. Aslında uzmanlara göre regl döneminde yaşanan ilişki sonucunda da hamile kalabiliyorsunuz. Konu ile ilgili detay bilgiler ise şöyle;

Adet döneminde ilişkiye girilmesi sırasında da kadınlar hamile kalabilirler. Çünkü bazen yumurtlama işlemi adet dönemi sona ermeden ya da adet dönemi bittikten hemen sonraki birkaç gün içinde olabilir. Ayrıca her vajinal kanama, adet görüldüğü anlamına gelmez. Bazen yumurtlama sırasında da (ve bu da en doğurgan zamanıdır) vajinal kanama olabilir.

Adet Dönemin de Hamile Kalma Olasılığı Varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sizce hamile kalma olasılığım

sizce hamile kalma olasılığım

27 martta cinsel ilişki sonrası eşim boşaldı ama adet görme zamanlarım 28-29 gibi tarihlerinde adet günüm başlıyo sizce hamile kalma olasılığı varmı?
  2. Hamile kalma olasılığı?

Hamile kalma olasılığı?

Regl döneminden önce ilişkiye girdim ve 2 gün sonra regl oldum hamile kalma olasılığı var mıdır acaba? Hap kullanmam gerekli mi?
  3. Adet sonrası ilişki ve hamile kalma olasılığı nedir?

Adet sonrası ilişki ve hamile kalma olasılığı nedir?

Bir kadının hamile kalma oranının diğer dönemlere göre çok daha yüksek olduğu zaman dilimi kadının yumurtalarının çatladığı gün yani yumurtlama günüdür. İki adet dönemi arasında tek bir gün olan yumurtlama gününde kadının yumurtalıklarında bulunan yumurtaların etrafını saran foliküller çatlamakta ve yumurtalar serbest kalmaktadır. Eğer yumurtlama gününde korunmasız cinsel ilişki yaşanırsa bu...
  4. Bakireyken hamile kalma olasılığı varmı?

Bakireyken hamile kalma olasılığı varmı?

bakireyken hamile kalınırmı, bakireyken hamilelik olurmu, bakireyken hamilelik riski varmı Bakirelilik varken hamile kalma olasılığı varmı konusun da birçok kişiden sorular alıyoruz. Sizler için bu konumuz da bakireyken hamilelik olasığı konusun da sizleri aydınlatacak bilgileri paylaşıyoruz. Hamilelik aslın da kolay bir olay değildir. Her ilişki de hamilelik olamıyacağı gibi tek bir ilişki...
  5. Hamilelik olasılığım varmı

Hamilelik olasılığım varmı

adetım ayın 27 sınde olması gerekıyordu fakat hala olmadı belırtı olarak cıddı mıktarda iştahım acıldı kasıgımın sol kısmında ve belımde agrım var cok nadır arada mıde bulantısı yasıyorum cok sık tuvalet ıhtıyacım oluyor. doktorlar cocuk ıcın bıraz zor demıstı kıstlerımden dolayı acaba hamıle olabılır mıyım test alıp hayal kırıklıgına ugramaktan korkuyorum :(

Sayfayı Paylaş