Adet döneminde bir kadınla tartışmaya giren erkek canına susamıştır !

• Konbuyu başlatan agresif kız21
  • Başlangıç tarihi
A

agresif kız21

Forum Okuru
Adet döneminde bir kadınla tartışmaya giren erkek canına susamıştır !
Merhaba kızlar ben her adet döneminde aşırı agresif oluyorum erkek arkadaşım bana adet olduğum gün sen kilomu aldın diye sordu direk yüzüne bir tokat patlattım ve öfkeme hakim olamadım önümdeki colayıda üzerine döküp oradan ayrıldım bana darılmış aramadı sormadı :/ Sizde benim gibi adet döneminde agresif oluyormusunuz ?

Vuuu adet döneminde kadınla tartışmak cami duvarına işemek gibi benim hatun adet olduğu zaman aynı odayı bile paylaşmam gıkım çıkmaz en küçük şeyde delleniyo kaldıki tartışmak abooo canıma susamadım ben

Evet tatlım bende adet döneminde çok sinirli oluyorum kadınların çoğu böyle . Zamanında bir kitap okumuştum o kitapta yapılan araştırmalara göre ceza evine düşen kadınların çoğu regl dönemine bir kaç gün kala yada regl döneminde suç işlemiş . Asıl suçlu hormonlarımız .

İyiki bir regl oluyorsunuz ha kadına regl döneminde naber bile desen sıkıntı oluyor . Regl olan kadına biter çikolata verin ve sessizce oradan uzaklaşın hahaha

Nerden bilelim kardeşim adet olduğunu pedmiyiz biz yahu Adet oldum desin 3-5 gün yanına uğramam irtibatı keserim

Benim adet dönemim çok zor geçiyor ağrı mide bulantısı ishal ve sinir de cabası . Eşimle normalde çok sık tartışırız ama sağ olsun bu konuda çok anlayışlı adet olduğum zaman bana yardım eder ve hiç üzerime gelmez. Üzerime gelirse sonuçlarına katlanır Çünkü gerçekten bu dönemde dayanılmaz kızgın oluyorum

Açken sen, sen değilsin vardı ona ne oldu allaşkına :D:D Reglken sen Sen Değilsine döndü olay uzak durun üleynnn :D:D

Ayy hiç güleceğim yoktu tamam sinir olurda buda fazla olmuş hem tokat at hemde kolayı dök yazık acıdım erkek arkadaşına :puhas: @Agresif kız21:kutla:

Geri