Adet döneminde gebelik testi yapılırmı?

Arkadaşlar gebelik testi yaptı ve ikinci çizyi silik çıktı adetim geçikme yaşamadı daha zamanı var fakat adet iken mi test yapmalıyım yoksa adetim bittikten sonra mı?

Arkadaşlar gebelik testi yaptı ve ikinci çizyi silik çıktı adetim geçikme yaşamadı daha zamanı var fakat adet iken mi test yapmalıyım yoksa adetim bittikten sonra mı?

Gebelik testinin amacı nedir ? Adet gecikmesi olduğun da gebelik şüphesin de yapılır. Beklenen adetinizde gecikme olursa test yaparsınız. Adetiniz her zamanki gibi değilse çok az kanama gerçekleşti ise hcg testi yaparsınız.

Merhaba pcos var bende. Düzensiz bir adet döngüm var 28 30 35 39 41 gibi değişiyor sürekli. Gecen ay leke gelip 2 gün sonra adet görmüştüm. Bu ay yine öyle oldu ama adetiö bir türlü başlamadı. 1-2 ped ancak doldurdum 7 günde. Akmıyor rengi kırmızı ama su gbi pıhtı yok. Şüphelenip idrar yapmıştım negatif cıkmıstı. Bugün 7. Gün siyahlaşmış ped’e bulaşan kan. Kondom ile korunuyorum. İlk idrar olmamakla birlikte bir test daha yaptım negatif sonuc kesin midir?

Merhaba pcos var bende. Düzensiz bir adet döngüm var 28 30 35 39 41 gibi değişiyor sürekli. Gecen ay leke gelip 2 gün sonra adet görmüştüm. Bu ay yine öyle oldu ama adetim bir türlü başlamadı. 1-2 ped ancak doldurdum 7 günde. Akmıyor rengi kırmızı ama su gbi pıhtı yok. Şüphelenip idrar yapmıştım negatif cıkmıstı. Bugün 7. Gün siyahlaşmış ped’e bulaşan kan. Kondom ile korunuyorum. İlk idrar olmamakla birlikte bir test daha yaptım bugün negatif sonuc kesin midir?

Merhaba, pcos gebe kalmada problem yaratabilir + kondomla korunuyorsanız ( kondomda herhangi bir hasar yoksa ) gebe kalmazsınız. Test sonucunuzun negatif olması gebe olmadığınızı gösteriyor. Pcos hastaların da kanama miktarı az olabiliyor. Bu durum da bir kadın doğum uzmanına görünmeniz de fayda var.

Ben bugün adet oldum fakat Birgün önce eşimle ilişkiye girdi test gebelik testi almıştım fakat negatif çıktı sizce takibini neye göre yapmalıyım neleri takip etmeliyim.acil cvp yazar mısınız hamile olma şansım adetin kısa sürmesimi yoksa sabırla adetimin bitmesini beklemem mi
Acil cvp yazabilir misiniz

Ben bugün adet oldum fakat Birgün önce eşimle ilişkiye girdi test gebelik testi almıştım fakat negatif çıktı sizce takibini neye göre yapmalıyım neleri takip etmeliyim.acil cvp yazar mısınız hamile olma şansım adetin kısa sürmesimi yoksa sabırla adetimin bitmesini beklemem mi
Acil cvp yazabilir misiniz
Tam olarak neyi öğrenmek istiyorsunuz ? Lütfen açıklayıcı ve anlaşılır bilgiler verir misiniz ? (Adetten bir gün önce ilişkiye girmişsiniz sonra adet olmuşsunuz bu durumda gebe değilsiniz, test yapmanıza gerek yok. ) Gebelik testi korunmasız ilişki sonrası adete 1-2 gün kala yada adet gecikmesi olduğun da yapılır. Ayrıca adet kanamasına bir kaç gün kala yada adet gününde küçük çaplı lekelenme olduysa, lekelenme yoğun kanamaya dönmezse yerleşme kanaması şüphesiyle test yapılabilir.

Merhaba evliyim bu ay kendimde olmayan seyleri yasıyorum regl dönemim geldiği günden 1 gün önce sadece pembe leke geldi neyse gecesinde tam kanamam oldu tabi bundan 1 hafta önce sürekli bir miğde bulantısıda mevcuttu.suan regl oldum ama miğde bulantısı sağ belimde agrı sürekli yorgunluk iştahım tamamen kapandı birsey yiyince çıkarıyotum acaba geneolabilirmiyim yardımcı olursanız çok sevinitimm

Merhaba evliyim bu ay kendimde olmayan seyleri yasıyorum regl dönemim geldiği günden 1 gün önce sadece pembe leke geldi neyse gecesinde tam kanamam oldu tabi bundan 1 hafta önce sürekli bir miğde bulantısıda mevcuttu.suan regl oldum ama miğde bulantısı sağ belimde agrı sürekli yorgunluk iştahım tamamen kapandı birsey yiyince çıkarıyotum acaba geneolabilirmiyim yardımcı olursanız çok sevinitimm

Adet döneminizin gerçekleştiğini belirtmişsiniz bu durumda gebelik söz konusu değildir. Yaşadığınız septomlar psikolojik yada başka koşullardan kaynaklı olabilir. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

Adet döneminizin gerçekleştiğini belirtmişsiniz bu durumda gebelik söz konusu değildir. Yaşadığınız septomlar psikolojik yada başka koşullardan kaynaklı olabilir. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.
Aslında kafamı insanlar katıstırdı gebelik yasarken adet olan insanlar oldugunu duydum biriside yengem ondan dolayı bende şüphelendim çok teşekkür ediyorum bilgilrndirdiğiniz için

Geri