Adet düzensizleşmesi yaşayanlar bir sorum var

• Konbuyu başlatan Ayten 42 aksehir
  • Başlangıç tarihi
A

Ayten 42 aksehir

Forum Okuru
Adet düzensizleşmesi yaşayanlar bir sorum var
Adet duzensizlesmeye başladımı hamile kalınır mi iki aylık evliyim hep düzenli oluyordu bu ay erken geldi ve öyle dediler dogrumudur

Selamlar, sadece iki aylık düzensiz adete bakarak adetim düzensizleşti diyemeyiz. Bunun için en az 6 ay sürekli olarak adetin düzensizleşmesi gerekir. Bu bakımdan kullanılan ilaç aşırı sevinç üzüntü durumu gibi şeyler hatta ve hatta antibiyotik ve ağrı kesici bile kullanmak adetin düzenini kaydırır. Dolayısı ile adetin düzensizleşmesi demek hamile kalacağınız ya da kalamayacağınız anlamını taşımaz. Yumurtlama yaptığınız sürece hamile kalabilirsiniz. Saygılar.

Adet duzensizlesmeye başladımı hamile kalınır mi iki aylık evliyim hep düzenli oluyordu bu ay erken geldi ve öyle dediler dogrumudur

Evet halk arasında öyle bir söylem var fakat doğru değil. (Ayrıca adet düzensizliği hamile kalmada sıkıntı yaratır. ) Adet düzensizliği evliliğin ilk iki ayında olabilir. Aslında bu düzensizlik değil.Cinsel deneyimin başlamasından dolayı döngüde bir değişim olabilir. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken ovülasyon günlerinizi takip etmek. Vücut işaretlerini takip ederek yada ovülasyon kitlerinden kullanarak gebe kalmayı kolaylaştırabilirsiniz.

merhaba
yeni katıldım aranıza. =)
bende de adet düzensizliği var. bekarken 4 gün olurdum , şimdi 2 gün zor oluyorum . normalmi değilmi ..:( bedenimde şişkinlik yaratmasıda cabası .. _?
aynısını yaşayan varmı _?

Merhaba , daha önce adetiniz 4 gün şimdi ise 2 gün sürüyor bu durumda bir sıkıntı söz konusu olabilir. En kısa zamanda bir kadın doğum uzmanına görünün. Yapılacak hormon tetkitleri ve muayene durumunuz hakkında bilgi verecektir.

Merhaba , daha önce adetiniz 4 gün şimdi ise 2 gün sürüyor bu durumda bir sıkıntı söz konusu olabilir. En kısa zamanda bir kadın doğum uzmanına görünün. Yapılacak hormon tetkitleri ve muayene durumunuz hakkında bilgi verecektir.[
Selamm doktora gittim vajinal olarak bakti enfeksiyon yok dedi. Yumurta catlamis dedi su anda gun asiri beraber olun esinizle dedi 7 gin kaldi su andada adetime gebe kalirmiuim sizce

Geri