Adet düzensizliği için ne yapmalıyım

P

Pelincxsd

Forum Okuru
Adet düzensizliği için ne yapmalıyım
Adet düzensizliği için ne yapmalıyım bitkisel doğal çözüm

Merhaba

27 yaşındayım 3-4 aydır adetimde gecikmeler oluyor 3-4 gün bazen 7-8 gün gecikiyor bazen de erken adet oluyorum yani anlayacağınız adetim de bir gün hesabı yapmak mümkün değil yani ciddi bir düzensizlik başladı ne yapmalıyım adetimi düzenli hale getirecek bitkisel doğal bir kür var mı evde yapıp uygulayacağım bir çözüm lütfen ilaç kullanmak istemiyorum adet düzensizliği için bitkisel doğal bir kür önerir misiniz

Merhaba Pelin

Zaman zaman biz kadınlar da gerek hormonal bozulma ve dengesizliklerden gerekse stres ve günlük yaşam şartlarına hatta havaya bile bağlı sebeplerden adet düzensizlikleri yaşamamız mümkün. Bunun çözümü aslında doğal yaşamak stresten uzak dengeli beslenmek ve düzenli spor yapmak böyle bir hayat tarzında adet de herşey de düzenli zamanında oluyor. Ama nasıl yapacağız bu hayat şartlarında dediğini duyar gibiyim. Ne yapalım elimizden geldiği kadar işte. Adet düzensizliğini giderecek İbrahim Saraçoğlu'nun mucize bitkisi testere dişli aslan pençesi öneririm bizzat test edilmiştir tarafımdan :) . testere dişli aslan pençesini aktardan alabilirsin. Testere dişli aslan pençesini bir tatlığını bir bardak suyun içerisinde 10 dk. kaynatıyorsun ılımaya bırakıyor sonra içiyorsun buna 1 ay devam edip 1 hafta ara verdikten sonra tekrar 1 ay devam ediyorsun 3 kür yapman yeterli. İleri de yine olursa aynı şekilde uygulayabilirsin.

Haricen hemen hemen bütün kadınların bildiği ve seninde bildiğini düşündüğüm bir kür var hayatım. Özellikle kadın üreme organında yer alan bütün sıkıntıları akıntıları kokuları ve miyomlara hatta daha başka bir çok sıkıntıya iyi gelen bir kür var onu da aşağıdan vereyim mutlaka ama mutlaka uygula yararını göreceğine inanıyorum.

Geri