Adet gecikmesi ilaçlardanmı kaynaklanıyor ?

M

Maviş95

Üye
Üye
Adet gecikmesi ilaçlardanmı kaynaklanıyor ?
Meraba normalde bugun adetimin baslamasi gerekiyordu fakat 1 veya 1.5 haftadir agri kesici agir kas gevsetici cinko magnezyum A vitamini ve alerji ilaclari kullandim. Bunlar adet gecikmesine sebep olur mu?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır. Kullandığınız ilaçlar adet gecikmesine neden olabilir. Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.

M

Maviş95

Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Merhaba, adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır. Kullandığınız ilaçlar adet gecikmesine neden olabilir. Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.
Kac gun gecikmesiyle doktora gitmeliyim?

M

Maviş95

Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
1 hafta içinde adetiniz gerçekleşmez ise hekime görünebilirsiniz.
5 haziranda olmam gerekirdi ama hala olmadi erkek arkadadimla bisiler yasamistik ama iceri girerek bisi yasanmadi hamile olabilir miyim?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Bu durumu daha önce belirtmemişsiniz. Eksik bilgi verirseniz bizlerde size yardımcı olamayız. Korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısın dan risktir. Tedbiren gebelik testi yapın ve sonuca göre hekime görünün.

M

Maviş95

Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Bu durumu daha önce belirtmemişsiniz. Eksik bilgi verirseniz bizlerde size yardımcı olamayız. Korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısın dan risktir. Tedbiren gebelik testi yapın ve sonuca göre hekime görünün.
Dun sabah ve bugun oglen olmak uzere 2 kere test yaptim ikiside negatif cikti ama hala adet olmadim :(

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
O zaman gecikmenizin nedeni başka koşullar. Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olun.

M

Maviş95

Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
O zaman gecikmenizin nedeni başka koşullar. Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olun.
2 testimde negatif cikti buna ragmen yinede hamile olabilir miyim?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
2 testinizde negatif çıkmış bu durumda gebe değilsiniz. Daha önceki yorumumda zaten belirtmiştim. Gecikmenizin nedeni başka koşullar olabilir.

Benzer İçerikler

Uzman SühaN
Cevaplar
0
Görüntüleme
4K
Uzman SühaN
Uzman SühaN
THESECRET
Cevaplar
0
Görüntüleme