Etiketler:
  1. nazlı21

nazlı21 Forum Okuru

adet gecıkmesi

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında nazlı21 tarafından paylaşıldı.

gecen ay adetımın 5.ci günü klomene basladm 5 tane ıctım ve ultrasonda dktr yumurtalıkların hazır ılac vermıycem dedı duzenlı bırlıktelıkten bahsettı bzde uyguladık bu ay adet olmadım son adet tarıhım 16.temmuz idrar testı negatıftı hamıle olsam ıdrar testınde cıkmazmıydı bayagı gecıktı anlamadm ara ara pembe kahverengı akıntılarım oldu yardımcı olurmusunz

adet gecıkmesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet

Adet

1Sayı. 2Herhangi bir sayıda olan (şey), °tane.
  2. Adet düzendisliğine FESLEĞEN

Adet düzendisliğine FESLEĞEN

fesleğen feslegen fesleğen resimleri Adet döneminde kadınlar ağrılardan kurtulmak için herşeyi yapar:DÖzelliklede hemen ağrı kesici içerler.Ama artık ilaç değil bitki kullanarak ağrılardan kurtulacağız.Buyrunuz... ADET DÜZENSİZLİĞİNE FESLEĞEN Öksürüğü keser. Hazımsızlığı giderir. Baş ağrısı ve mide kramplarında kullanılır. Kadınlarda adetin düzenli ve ağrısız olmasını sağlar. Adet...
  3. adet mi değilmi?

adet mi değilmi?

slmnalykm kızlar 24 hazrn pazar akşam üstü adet başlangıcı gibi lleke ve biraz da kan geldi çmşrıma sonra kesidi dün akşama kadar gelllmedi sonra gene azcık leke gibi gellmiş çmşrma ve gerisi gene yok hala bu ne iştir ? ANLLLAYMADIM? YARDIMCI OLUN KIZLLAR?:d050::d050::d050:
  4. Adetlerim Neden Düzensiz?

Adetlerim Neden Düzensiz?

regl düzensizliği adet düzensizliği neden olur adet düzensizliği tedavisi Sevgili melekler, pek çok kadının yaşadığı ve sırf bu sebepten bebek sahibi olamadığı adet düzensizliği hakkında bilgiler vermek istiyor, neden adetlerim düzensiz diye kafa yoran meleklerimiz için Kadın Hastalıklan ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Cihat Ünlü'den sorularımıza yanıtlar arıyoruz... Normali bu...
  5. adet gecikmesi

adet gecikmesi

merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza 13 günlük adet gecikmem var bugün idrar testi yaptırdım negatif çıktı bu konu hakkında bilgi verirmisiniz ben tüp bebek tedavisi görecektim ama adet olmadığım için başlayamadım testte negatif olunca çok üzüldüm artık umudum kalmadı 13 günlük gecikme idrar testi için yeterli değilmidir ne olur yardımcı olun

Sayfayı Paylaş