Adet geciktiriden kaç gün sonra regl olunuyor?

Şimdiuzaklarda

Yeni Üye
Üye
Adet geciktiriden kaç gün sonra regl olunuyor?
Kızlar merhaba aranızda yeni sayılırım.
Geçen hafta perşembe regl olcaktm ama ben regl geciktirici kullandım 3 gün kullandım ve cuma bıraktım ilacı kullanmayı. Ama şimdi 2 gün oldu hala regl olmadım ve üstüne hiçbir adet belirtim de yok. 2 hafta önce nişanlımla beraber olmuştuk korunmadan. Şimdi kafam karıştı hamile olabilir miyim yoksa ilaçtan dolayımı hala regl olmadım. Lütfen yardım kızlarrr

Kızlar merhaba aranızda yeni sayılırım.
Geçen hafta perşembe regl olcaktm ama ben regl geciktirici kullandım 3 gün kullandım ve cuma bıraktım ilacı kullanmayı. Ama şimdi 2 gün oldu hala regl olmadım ve üstüne hiçbir adet belirtim de yok. 2 hafta önce nişanlımla beraber olmuştuk korunmadan. Şimdi kafam karıştı hamile olabilir miyim yoksa ilaçtan dolayımı hala regl olmadım. Lütfen yardım kızlarrr

Merhaba ,

Kullandığınız ilaç döngünüzü değiştirebilir.Korunmasız birliktelik söz konusu ise gebelikte söz konusu olabilir.Tedbiren test yapın..

Cevap için çok teşekkür ederim. İlaçtan dolayı bir gecikme varsa bu tehlikeli bir durum mu peki? Acil bir durum olabilir mi ben biraz panik yaptım da çünkü.

Geri