Adet gibi ağrısı olup adet olamayanlar burada mı

Nazar özüm

Yeni Üye
Üye
Adet gibi ağrısı olup adet olamayanlar burada mı

Adet olacakmış gibi ağrıları olup adet olamayan kadınlar burada mı ? Hamile de değilim neler oluyor acaba ?

Daha önce böyle Bi adet döngüsü geçirmedim daha öncede demişdim ağrılarım vardı kan testi yaptırdım 1.20 çıktı idrarım da hiç birşey yok ne enfeksiyon nede başka bir şey belimde ağrıyor ve şuan itibariyle alt karnım yani pelviks bölgem sızlıyor normalde böyle Bi ağrım olmazdı 1 hafta boyunca sağ kasık ağrısı göğüs yanması ve ağrı hissetmiştim şuan göğüslerim şiş baş kısımları hafif koyu uçları beyaz kabuk var belkide başka bi rahatsızlığım var ama şuan 2 gün sonra regl olmam gerekiyordu bugün kanamam oldu çokda koyu değil sadece pelviks bölgem ve belim ağrıyor sizlerin tecrübesi vardır diye yazıyorum ben psikoloji olarak düşünmüyorum çünkü evet çok istiyoruz ama ne çok kafamı takıyorum nede düşünüyorum sadece şuan düşünmeye başladım inan şuan öyle bir psikolojik durumdayım ki yaşayan belki bilir ayın 11 de k. Doğum polikinliğine gidicem dediğim gibi belkide başka bi sıkıntım var düşünceleriniz önemlidir teşekkürler ☺️

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayatım mutlaka baktırt kendine stres yapmış olabilirsin bir de havalar olduğu gibi durmuyor durduğu yerde. Ondan gecikmeler olabilir. Yaşadığın sıkıntıların hamilelik ile alakası olmadığı yaptırdığın beta hcg kan testinden anlaşılıyor. Hamileliğin kesinlikle yok. Bi git bakalım neymiş sıkıntı. Ama ben stres diye düşünüyorum. Geçmiş olsun hayatım. Geç dönüş için kusura bakma lütfen.

Teşekkür ederim evet hamilelik yok ama yarın sabah polikliniğe gidicem durumumu anlatıcam Bi ultrason ve hsg yaptırmak istiyorum ozmn anlıycam aslında stres yaptım ama bu pandemi için oldu yoksa bebeğim olacak mı olmıycak mı diye hiç kendimi bu düşünceye sokmadım hatalıyım hep birliktelik olunca sadece bebek için yaşadım bundan da pay biçiyorum kendime kendimi strese soktum neyse bakalım cvp verdiğin için teşekkür ederim çok saol desteğin için hakkımda hayırlısı olsun inşallah

Bu tür sıkıntıları göz ardı etmemek gerekiyor doktorlara görünmekte her zaman fayda var yani adet olacakmış gibi sıkıntı yaşamak ama olmama büyük sıkıntı mutlaka doktora görünün. Geçmiş olsun.

Sevgili @Nazar özüm hayatım bu kadar sıkıntı stres pek iyi değil. Oluruna bırakmak ama mantıklı bilgili ve bilim ile çalışmak gerekiyor bebek için. Ama yapacağın en son şey " bebeğim olmayacak " diye düşünerek bunu bilinç altında bir sorun haline getirmen hayatım. Geçmiş olsun. Bizler buradayız. Ne sorun var ise cevaplandırıp seni yönlendirebiliriz. Sevgiler.

Kızlar ben bugün gittim enfeksiyon oluşmuş bende 2li vajina için tablet verdi doktor çok şükür başka bi sıkıntım yokmuş simir testi aldı oda önümüzdeki ayın 4de çıkıcak planlı Bi gebelik düşündüğüm için folik asit verdi zaten daha öncede kullanıyordum o diefoldu bu sefer folidays verdi 3 aylık kullanım reglim bitti bu ay için bakalım denemeler olucak bencede ihmal etmeyin ben yazmıştım şikayetlerimi inanın hiç böyle Bi sancı yaşamamışdım enfeksiyon olmasına sevindim çünkü farklı şeyler düşünmüştüm çok şükür temiz ama önümüzdeki ay tekrar Bi polikinliğe gidicem eğer Bi gebelik olmazsa hsg çekinicem tabi doktorum isterse yada sorup öğrenicem gerçekse ufak bir ağrıyı bile göz ardı etmeyin gidin kontrollerinize Allah herkese hayırlısıyla bebek versin banada dua edin çok istiyorum tekrardan teşekkür ediyorum ilginiz için bu ay kalırsam yazarım inşallah tekrar

Sevgili @Nazar özüm hayatım bu kadar sıkıntı stres pek iyi değil. Oluruna bırakmak ama mantıklı bilgili ve bilim ile çalışmak gerekiyor bebek için. Ama yapacağın en son şey " bebeğim olmayacak " diye düşünerek bunu bilinç altında bir sorun haline getirmen hayatım. Geçmiş olsun. Bizler buradayız. Ne sorun var ise cevaplandırıp seni yönlendirebiliriz. Sevgiler.

Geri