Adet günüm 7 gün gecikti test negatif çıktı bu hamilelik mi ?

• Konbuyu başlatan Risklover
  • Başlangıç tarihi
R

Risklover

Forum Okuru
Adet günüm 7 gün gecikti test negatif çıktı bu hamilelik mi ?
Slm kizlar. Son adet tarihim 25 ocak. Ve gunum gecti 7 gun oldu test yaptim negatif cikti. Gebelik belirtiside yasamiyorum sadece goguslerim aciyo adet olmadanda aciyor genelde. Bide bu aralar buyuk tuvaletmi cok sik cikiyorum. Bunlar belirti olabilir mi. Yardim edin lutfen dusunmekten kafayi yicem.

Bu yazdıklarınız gebeliği işaret eden belirtileri işaret tabiki ediyor. Ama bazen psikolojik olarak kadınlar bu tür belirtileri regl döneminde veya reglin geçiş sürecinde yaşıyorlar. Dolayısı ile kafanızda yer alana soru işaretlerinin tamamını ortadan kaldırmak adına yapacağınız en mantıklı şey bir hastaneye giderek beta hcg testi yaptırmanız olacaktır.

Bu testi yaptırdıktan sonra sitemizde bulunan BHCG TESTİ ÖRNEĞİ NE ANLAMA GELİYOR başlıklı konumuza bakarak testin sonucunda çıkan rakkamların ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

Saygılar.

adet gecikmeleri en ufak stres sıkıntı hava değişikliğinden olabiliyor ama idrar testi yaptıysanız geç döllenme de olmuş olabilir yani hemn idrara da geçmeyebilir beta hcg hormonu. Sizin Sadminin de dediği gibi kandan beta hcg yaptırmanız doğru olacaktır daha kesin sonucu bu şekilde öğrenebilirsiniz...:tik:

Pazartesi yaptrcam insl kan testi. Aslinda esim korunuyo ama. Zevk suyuylada hamile kalinabildigini duydum. Onun icin korkuyorum. 2 yasinda bir kizim var 1 aydir sutten kestim onunda hormonlarda etkisi olabilir mi acaba. Normaldede adetim hep duzensiZdir. Artik hakkimda hayirlisi olsun.

Merhaba,

Her mens gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Bir çok durum mens gecikmesine neden olabilir. Zevk suyuyla gebe kalma ihtimai düşük ama imkansız değil. Eşiniz korunuyorsa gebelik söz konusu olmaz. Bir kaç gün içinde mensiniz gerçekleşmez ise hcg testi yapın sonuca görede hekime görünün.

Geri