adet gününde idrar testi doğru yanıt verir mi ?

degerlicicik

Yeni Üye
Üye
adet gününde idrar testi doğru yanıt verir mi ?
arkadaslar daha önce hcg yaptırmıstım 0.19 çıktı 2 gün sonra 0.29 çıktı bunlar adetime 1 hafta kala yaptırdım su anda eve gebelik testi alsam çıkarmı ? yada kan test mi yaptırmalıyım ?

Selamlar Değerlicicik, bhcg leri biraz erken yaptırmışsın. Tabiki evde test alıp yaparsan sonuç alacaksındır. Sabah idrarı ile yaparsan daha iyi sonuç olacak diye düşünüyorum. Ama kesin olsun sıkıntısız olsun yüzde yüz bileyim de diyorsan bhcg yaptırabilirsin.

Hayırlı haberlerini bekliyoruz. Sevgiler.

Selamlar Değerlicicik, bhcg leri biraz erken yaptırmışsın. Tabiki evde test alıp yaparsan sonuç alacaksındır. Sabah idrarı ile yaparsan daha iyi sonuç olacak diye düşünüyorum. Ama kesin olsun sıkıntısız olsun yüzde yüz bileyim de diyorsan bhcg yaptırabilirsin.

Hayırlı haberlerini bekliyoruz. Sevgiler.
saol cnm inşallah

Merhaba, daha önce çok erken dönem de test yapmıştınız ve biz size bunu verdiğimiz yanıtta vurgulamıştık. Şu an gecikmeniz söz konusu ise kesin sonuç için hcg testini tekrarlamanızı öneriyoruz. Mutlu haberlerinizi almayı diliyoruz.

Merhaba bu ay klomen ve ınofolic kullandım.aderime 4 gün kala beyaz akıntım başladı ve normalde olmazdı.yarın regl günüm ara ara göğsüm ağrıyor adet belirtisi yok aca yarın sabah testi yapsam çıkarmı

Merhaba bu ay klomen ve ınofolic kullandım.aderime 4 gün kala beyaz akıntım başladı ve normalde olmazdı.yarın regl günüm ara ara göğsüm ağrıyor adet belirtisi yok aca yarın sabah testi yapsam çıkarmı

Merhaba, yarın sabahın ilk idrarı ile test yapmanız uygundur. Test yapmadan önce sıvı alımın dan kaçının.

Geri